Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : SeznamkaPraha

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Já 40, 187cm z Prahy 8

MužLyžování 62 let Praha

TOP  28.2.2020
Kolo
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety

Ahoj Rád bych ještě poznal kamarádku a někam občas cestovat i k moři a tak, do divadla také někdy, ale neobejdu se bez pobytu v přírodě každý den, pobývám dlouhou dobu v roce na Šumavě ( běžky, kolo, i plavání i pěší vycházky, ale umírněně každý den). Je asi nutné, abys byla stejně zaměřena. Mám se asi dobře, protože mám více času a podmínky se tomu věnovat. Jsem introvertní povahy, ani společnost více lidí nevyhledávám. Nejsem bavič, ale mám hodně rád humor. (vš, 181cm , vdovec)

Nenašla by se tu nějaká parťačka na lyže? Dlouho jsem nelyžovala, ale doufám, že se to nezapomíná. Ráda bych s tím zase začala, jenže není s kým a ve dvou se to lépe táhne. Kdyby tu byl někdo v podobné situaci, nejlépe asi začátečník, kdo by se přidal, budu ráda, když se ozve. ;-)

Hledám parťáka z Prahy do 35 let na projížďky na kole po cyklostezce Praha - Řevnice.

Zdá se, že o vážné seznámení tady žádná slečna nestojí. Na horách se tu a tam vyskytuje i sníh, a tak sháním slečnu, která by ráda vyrazila na běžky do Jizerských hor. Jizerská 50 sice není můj cíl, ale turistické tempo také ne. Odhadem řekněmě 30-50 km za 3-6 hodin, dle počasí a nálady .. a aktuální fyzičky :-) Letos byl jen několikrát, takže k 50 km mi ještě něco zbývá. A až nám sníh roztaje, můžem vyrazit na kolo (MTB) nebo na brusle. Celoročně je k mání bazén či divadlo ;-) Přeji pěkný den.

MužBadminton 60 let Praha

TOP  27.2.2020

Najde se nějaký protějšek na pravidelné hraní bedasu? Středně pokročilý, klidně i do čtyřhry. Další sporty také možné. Ps věk do 60 let.

Ráda poznám nezadaného komunikativního muže, který se rád projede na kole mtb spíš mimo asfalt, ale na pohodu. Mám děti ve střídavce takže volno jen každý sudý víkend. Jsem 42/173/63 z Prahy 9. Muži 50+ prosím nepište.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 62 let
Praha
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 41 let
Brno

MužSquash 34 let Praha

TOP  27.2.2020

Ahoj, pokud sem dojde slečna, která má ráda sport / třeba i nerada, ale ví, že musí :) / určitě se ozvi a domluvíme nějaké seance, bude to bezva. Já sympaťák 194cm/100kg.

MužLyžování 34 let Praha

TOP  27.2.2020

Ahoj, nejel by někdo za (3200, - samotné ubytko) s námi na lyže od 4.3-8.3. do Rakouska (Schladming). Jsme tři v pohodě kluci ~30 let. Jedna osoba nám odpadla. Díky

Někdo do termálů? Uvítám společnost., zeny či muže, ale preferuji samostatné bydlení. Ano pánové...do termálů, nikoliv do postele :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 41 let
Brno
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 57 let
Brno-venkov