Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : SeznamkaZlín

Ahoj, jsme pár ona 42, on 40 let a hledáme touto cestou pár, který by s námi chodil hrát badminton, protože čtyřhra je zábavnější. Jsme začátečníci a uvítáme také začátečníky, nebo lehce pokročilé. Tak pokud máte chuť, ozvěte se nám.

Hledám aktivního golfistu/golfistku pro společnou hru na hřišti ve Zlíně - Kostelci. Prosím o odpověď pouze v případě, že aktivně hrajete golf...Děkuji!

Ahoj, hledám parťáka či partu nadšenců na nějaké rekreační sportovní vyžití. Především koloběžka. Jaro se kvapem blíží a vyrážet na ní po naší krajině i za hranice okresu je tak zábavné. Brázdit nejen cyklostezky, ale i cestou - necestou, někde se pak vypláchnout u vody či navštívit hrad, nebo nějakou akci

Hledám kamarádku kolem 60-65 let k lyžováni. Jednodenni i vícedenní zájezdy do hor nebo v okolí Zlínska a Vsetínska. Nenáročné trasy.

Hledám kamarádku kolem 60 let k občasnému lyžování v okolí Zlínska. Nenáročné trasy na běžky i sjezd. Hlavně, že jsme v přírodě a kolem je sníh!

MužBadminton 53 let Zlín

TOP  29.12.2019

Hledám spoluhráčku na badminton jakékoliv úrovně.Nejsem úplný začátečník, ale určitě bych se chtěl zlepšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 62 let
Praha