Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka : Ostrava

Pojď vylézt na kopec, rozhlédnem se a uvidíme. Budeme mít nadhled a odstup...

Seznámení na badmintonu? Třeba jednou týdně. Napiš, kdy bys mohla hrát

Hledám partnerku na lezení na stěnu, v neděli od 8 hod v Dolní oblasti Vítkovic

Muž 44 let z Ostravy, sportovně založený sympaťák hledá kamarádku na běh, kolo, badminton, turistiku nebo třeba jen pokec u dobré kávy.

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na IN-LAJNY (případně také Squash, Badminton, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího.

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na BADMINTON (případně také Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na PLAVÁNÍ v (ideálně bohumínském) BAZÉNu (případně také Badminton, Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na SQUASH (případně také Badminton, Lyže-sjezdky, In-lajny, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

MužTenis 48 let Ostrava

TOP  29.8.2019

Hledám spoluhráče nebo spoluhráčku tenisu v Ostravě v odpoledních hodinách. Alespoň mírně pokročilý(á), antuka, zdarma.

Hledám kamarádku na lyže 7-10 dní Itálie, Francie záleží na domluvě,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov