Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Ostrava

Ahoj, hledám parťačku na výlety do přírody, na kolo, běžky, lyže apod.
Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na PLAVÁNÍ v (ideálně bohumínském) BAZÉNu, či někde v přírodě (případně také Badminton, Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?
Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na BADMINTON (případně také Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?
Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na SQUASH (případně také Badminton, Lyže-sjezdky, In-lajny, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?
Hledám kamarádku na lyže v létě kolo najdu nebo už nikdo nesportuje
Běžky Jeseníky - našel by se tady někdo na jednodení běžkařské víkendové výlety v Jeseníkách nebo Beskydech?
Hledám parťačku na lyžování - víkendové, večerní, klidně vícedenní zájezdy.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Krakonoš hledá lyžnici. Usmátou, s dobrou náladou, která má ráda sjezky nebo běžky, nebo obojí a hlavně která si umí zimu užít. Auto mám, dobrou náladu taky, sníh na horách je, tak neváhej a pojeď!
hledam zenu, co by sla nekdy hor, na bezky. marek, ostrava, 44
hledam zenu, co by sla nekdy na bezky nebo jen tak do hor. marek, ostrava, 44

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň