Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : SeznamkaPraha

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Já 40, 187cm z Prahy 8

Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám cyklistu, který by se chtěl občas projet se mnou na super tandemu - jsem 39letý nevidomý muzikant. bydlím v Praze 13.

ŽenaOstatní... 45 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj :) Potkala bych tady ženu, která také hupuje? Mám dvě obruče a zvládnu toho docela dost, nicméně bych chtěla hupika ovládat o něco víc :) Třeba nad koleny mi nejde... Nejraději točím - tančím v přírodě. Praha, Stará Boleslav, Vinoř, Lysá?

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR. Zkušenosti a sponzoři vítáni.

ŽenaPosilovna 34 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj hledám kamaráda/dku do posilovny Tereza

Štíhlý VŠ 55/172 by rád poznal sympatickou kamarádku pro občasné projížďky na kole, in-linech, společně si zaběhat, ale třeba i posedět. Nejlépe z P10, 9 nebo 4, v době rouškové, možná i po ní :-)

Hledám parťáka z Prahy do 30 let na projížďky na kole po cyklostezce z Prahy směrem na Řevnice.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 62 let
Praha
Muž | 41 let
Brno

Je to tady samý svalovec, a tak rád bych se seznámil se svalnatým chlapem, který má doma vlastní menší fitko.Je tady někdo takový z Prahy?Rád bych k takovému pravidelně chodil.

MužOstatní... 50 let Praha

TOP  28.3.2020

Najde se sportovní sympaťačka pro pohodové akcičky, horské kolo, výlety, kino, bazén-sauna + v případě vzájemných sympatií i víc . Slečny i ženy 20 až 45 let. Prosím jen seriózní odpovědi s aktuální fotkou. Já V-177, modré oči, aktivně parašutismus, horské kolo, pobyt v přírodě, kynologie, kultura, ekologie. Férové jednání = odpovím všem:)

Ahoj neznámá, nepůjdem se proběhnout? Já chodím občas běhat třeba na Hvězdu, Ladronku, Řepského lesoparku. Nebo se můžeme domluvit i jinde na Praze 5, 6, 13, 17 atd.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 62 let
Praha
Muž | 57 let
Brno-venkov