Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Ahoj, Někdo na trénink z sebeobrany??

Žena hľadá muža na úrovni keď nepije alkohol a cigarety nefaci potom sa ozvite sa mi už

MužBadminton 26 let Brno

TOP  5.1.2020

Ahojte :) Hledám někoho normálního a v pohodě na hraní badmintonu. Nejlépe pravidelně a komu by vyhovoval Club Classic na Veslařské, nebo SportCentrum Kuklenská. Jednalo by se spíše o radost z pohybu a né o žádný turnaj :P Zkusíme zahrát a uvidíme jak nám to půjde :)

Rád chodím plavat, nechceš se přidat? Plavu rekreačně, takže žádné sportovní výkony. PlaváčekPavel

ŽenaPosilovna 21 let Praha

TOP  3.12.2019

Ahoj, odjakživa sportuji a momentálně bych ráda vyzkoušela posilovnu. Ráda potkám muže/ženu který se posilování věnuje, zná cviky s činkami a rád by mi poradil se začátkem. Prosím odpovědi do zpráv a s fotkou. Rychlá komunikace vítána. Tvoje věková hranice max 25 let.

ŽenaPosilovna 26 let Plzeň

TOP  29.11.2019

Ahoj, je mi 25let, Monika .. Hledám sparinga do gymu - holka/kluk. Já nějaké základy mám, ty bys měl/a mít taky. Hledám někoho, kdo chce pravidelně dřít a to bez keců ... a zároveň se mi trochu i časově přizpůsobí - bohužel dělám krátkej/dlouhej týden. Nejlépe Hulk/Fit life doubravka. (o sex rozhodně nemám zájem!)

MužOstatní... 27 let Brno

TOP  14.11.2019

Ahoj, hledám někoho z Brna na společné cvičení šermu. Jak učení, tak i zdokonalování různých bojových technik. Třeba někde venku v přírodě nebo v tělocvičně. Budu se těšit.Ahoj. Ráda bych zde našla parťáka na běhání. Teprve s ním však začínám. Tak hledám někoho kdo mne v tom povzbudí, bude na tom s fyzičkou jako já, nebo mu aspoň mé tempo nebude vadit a dá mi dobré rady. Zatím jsem byla pouze nadšená, když jsem běžela na páse rychlostí 8km/h celé dvě minuty a rychlostí 10km/h minutu :D Ale vydejchávám se za chůze 5km/h. Sice zatím "běhám" jen doma na páse (tam se na mne nikdo nedívá jaká jsem trapná) Ale s povzbuzením budu běhat i venku. A jednou na maraton! :D

Ahoj, někdo, kdo by chodil plavat? Radek

Hledám někoho, kdo posiluje. Rád bych se sebou začal pořádně dělat (čas na to mám), ale sám se mi nechce.