Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Ahoj. Hledám parťačku na obyčejnou turistiku v týdnu před/po práci kolem Brna. Převážně asi Moravský Kras a okolí. O víkendu občas klidně někam dál po kamkoli po celé ČR/SK. Možnost spojit i s geocachingem, sice už to nehraji, ale klidně se přidám. Případně mám zájem i o tenis (lehce pokročilý) nebo běhání. To ale spíše jen tak rekreačně. Jde mě hlavně o to být venku a něco se snažit dělat. Těším se :)

Ahoj. Hledám pohlednou štíhlou kamarádku, která si ráda vyjde po lesních steskách, posedí u skleničky, zajde do divadla nebo na film. Baví ji chodit i mimo vyznačené stezky, má touhu po svobodě a nedrží se jen všeobecně zajetých názorů většiny. Za případné odepsání děkuji. Jsem pohledný mladý muž, sportovní postavy s tmavými vlasy a modrýma očima. :) Setkání možné kdykoli se dohodneme a kdekoli v rámci dostupnosti. Praha a severovychod ;) Těším se Zdeněk

Ahojda, 14 let se věnuji naturální kulturistice a silovým sportům, nabízím osobní tréningy, zlepšení techniky, sestavení tréningu na míru, výživové poradenství pro zpevnění a vyrýsování postavy, nebo naopak pro nabírání svalové hmoty a síly. Ideálně v Pardubicích :) Pokud se chceš v létě pochlubit super postavou nebo se prostě jen chceš cítit dobře, ozvi se :)

Ahoj, hledám někoho s kým bych mohl v červnu projít trasu Tour du Mont Blanc, popř. i výstup na Mont Blanc, takže přibližně 14 dní a 170 km+. Hledám i nějakou společnost na cestování po českých kopcích a městech, ať necestuji sám, ale nebráním se ani kolu nebo dalším sportovním aktivitám. :)

ŽenaLyžování 28 let Praha

TOP  16.2.2020

Ahoj. Hledám parťáka na sportování, přidal by se někdo?

Ahoj, Někdo na trénink z sebeobrany??

Ahojky. Hledám parťáčku na sportování.Jsi z Pardubic nebo okolí? Nechceš chodit ven jen s kamarádkami? Hledám slečnu pro společné trávení volného času pomocí sportovních aktivit (např. běh, cyklistika, turistika, badminton, plavání apod.).

Zdravím, hledám zkušeného parťaka na sport, popřípadě osobního trenéra... Je zde někdo? :-)

MužBadminton 26 let Brno

TOP  5.1.2020

Ahojte :) Hledám někoho normálního a v pohodě na hraní badmintonu. Nejlépe pravidelně a komu by vyhovoval Club Classic na Veslařské, nebo SportCentrum Kuklenská. Jednalo by se spíše o radost z pohybu a né o žádný turnaj :P Zkusíme zahrát a uvidíme jak nám to půjde :)