Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Hledám kamarádku na horskou turistiku (ČR a zahraničí). Převážně provozuji fast hike. Ležerní tempo mi moc nevyhovuje, ale zase úplně na doraz to pokaždé taky nemusí být, vše záleží na domluvě a aktuální chuti :-). Baví mě i trail running, ale v tom zatím nejsem profesionál :-). Klidně napiš, pokud jsem tě zaujal :-).

Ahoj. Hledám parťačku na obyčejnou turistiku v týdnu před/po práci kolem Brna. Převážně asi Moravský Kras a okolí. O víkendu občas klidně někam dál po kamkoli po celé ČR/SK. Možnost spojit i s geocachingem, sice už to nehraji, ale klidně se přidám. Případně mám zájem i o tenis (lehce pokročilý) nebo běhání. To ale spíše jen tak rekreačně. Jde mě hlavně o to být venku a něco se snažit dělat. Těším se :)

Ahoj. Hledám pohlednou štíhlou kamarádku, která si ráda vyjde po lesních steskách, posedí u skleničky, zajde do divadla nebo na film. Baví ji chodit i mimo vyznačené stezky, má touhu po svobodě a nedrží se jen všeobecně zajetých názorů většiny. Za případné odepsání děkuji. Jsem pohledný mladý muž, sportovní postavy s tmavými vlasy a modrýma očima. :) Setkání možné kdykoli se dohodneme a kdekoli v rámci dostupnosti. Praha a severovychod ;) Těším se Zdeněk

MužPosilovna 30 let Plzeň

TOP  11.3.2020

Někdo, kdo chodí v Plzni do Evy a hledá parťáka?

Někdo, kdo chodí v Plzni do Evy a hledá parťáka?

Ahojda, 14 let se věnuji naturální kulturistice a silovým sportům, nabízím osobní tréningy, zlepšení techniky, sestavení tréningu na míru, výživové poradenství pro zpevnění a vyrýsování postavy, nebo naopak pro nabírání svalové hmoty a síly. Ideálně v Pardubicích :) Pokud se chceš v létě pochlubit super postavou nebo se prostě jen chceš cítit dobře, ozvi se :)

ŽenaLyžování 28 let Praha

TOP  16.2.2020

Ahoj. Hledám parťáka na sportování, přidal by se někdo?Ahoj, Někdo na trénink z sebeobrany??

Ahojky. Hledám parťáčku na sportování.

MužBruslení 32 let Praha

TOP  14.2.2020

Už dlouho jsem nestál na bruslích, najde se tu holčina co to má podobně a vyrazila by se mnou na některé venkovní kluziště, než nám to roztaje?