Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Ahoj, moc rád jezdím na MTB kole, buď v týdnu odpoledne po práci, nebo o víkendech, po Berounsku, Křivoklátsku, Brdech nebo kolem Sázavy. Převážně v terénu, ale na pohodu. Mám rád i pěší výlety do přírody, inline brusle, plavání a páru. A v zimě na běžky. Mám dcerku ve střídavé péči a starám se o ní každý druhý víkend. Ale už taky něco ujde pěšky a ujede na kole. Dej vědět, kdyby ses chtěla přidat. Byl bych moc rád. Měj hezký den.

Ahoj všem vodním rusalkám :) ... zkušený vodní bard hledá něžnou polovičku posádky na splutí některé z českých řek. červen-červenec. Vltava, Berounka, Otava... 35+

Ahoj, Nechces si vyzkouset trenink sportovniho klubu dracich lodi? Schazime se kazde utery a ctvrtek v podvecer. Jezdime po Vltave jizne od Barandovskeho mostu.

AHOJ , RÁD POZNÁM SYMPAŤANDU NA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU. VZÁJEMNÉ POZNÁVÁNÍ SE A SEZNÁMENÍ. CHCEŠ - LI POZNAT KLUKA DO POHODY NAPIŠ ZPRÁVU.JSEM 44/187/86KG A NEZADANÝ.

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou si chci povídat u skleničky nebo dobré kávy, navštěvovat různé společenské a kulturní akce, případně se procházet přírodou a objevovat krásy naší země. Jsem 43 letý rodilý Pražák, který má rád lidi, filmy, hudbu, knihy, přírodu a vše okolo počítačů. V práci se jako manažer hodně zabývám lidmi a rozvíjením jejich talentů, proto je v případě zájmu životní, partnerské a kariérní poradenství v ceně. :-) Přeji hezký den Karel

Hledám spolehlivého kamaráda (kamarádku) z Prahy pro pěší turistiku po ČR a okolí Prahy. Pěší túry okolo 15-25 km podle terénu. Jsem 43 letý nekuřák z Prahy.

Ahoj. Rád bych poznal kamarádku na kolo, která ráda a aktivně jezdí přírodou. Věkem 30 - 40 let.Ahoj nebo dobrý den. Mám přání. Poznat ženu se zájmem o běhaní a cestování. Na podzim jsem si dal výzvu. Uběhnout několik 1/2 marathonů a jeden marathon v rámci jedné běžecké tour. Díky tomu budu i cestovat po ČR. Nejde o to, abys se mnou běžela. Ale jen cestovala, protože běhání tě zajímá. Co stát se má, stane se. Život se odvíjí právě teď a tady. FOTO? - Hledám přátelský vztah se společným zájmem. Fotku rád pošlu, pokud tě zajímá běhání a cestování :-)

Vyrazi nejaka cyklistka? Muzu MTB i silnici, pripusobit se neni problem. Klidne i nekam na vic dnu.

Pokud tudy prochází nějaká náruživá lyžařka nebo snowboarďačka, jinými slovy holka, co má ráda sníh a rychlou jízdu na sjezdovce, a ráda by si o tom povídala, a možná třeba i vyjela do Alp na ledovec na první sníh další sezóny, může se mi ozvat. Moje další zájmy jsou cestování (města a hory), běh a rockové koncerty. Nehledám vztah, ale rád poznám prima kamarádku.