Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Hledám ženu lidskou, s úsměvem na rtech, nekuřačku, pro MTB cyklistiku - horské kolo -, výlety kamkoliv, hory, na bazén, ples, do divadla, na výstavy, koncerty a procházky. Sportuji rekreačně, nehoním kilometry ale ujedu od 34 do 106 km. Dělám vše na pohodu. Klidně zastavím a trhám maliny.

Hledám kamarádku/kamaráda, který by měl chuť se přidat na předvánoční lyžovačku - od 5.12. do Livigna (5dnů) busem, bydlení u lanovky, polopenze, permanentka je v tomto období zdarma. Já 45+ , VŠ z Prahy.

MužOstatní... 46 let Praha

TOP  10.10.2019

Ahoj hledám spoluhráče na stolní tenis/tenis/badminton ... Ve všem jsem průměrný, jde mě o protáhnutí nežli o výsledek :-) Ideálně Po-Pá hodinku od 17/18 hodin začátek.

Rád bych našel někoho, kdo by si rád zahrál stolní tenis.

Je tu štíhlá inteligentní lyžařka která se už těší na první sníh? (ledovec)

Hledám někoho na jednodenní lyžovačky, Jeseníky, Stuhleck apod. Pohodové výlety, odreagování na svahu. Ráno tam, večer zpět. Hledám někoho kdo je fajn, kdo si rád zalyžuje ale také nemá s kým jezdit.

ŽenaLyžování 45 let Brno

TOP  2.10.2019

Kamarádku, nemusíš být z Brna, s kterou bychom společně vyrazily na lyže. Stuhleck, Jeseník, jednodenní prima výlety během této zimy. Hledám někoho fajn, pozitivního, se zájmem si hezky zalyžovat, na pohodu, žádné závodění, prostě užít si prima den, lyže, kávička, čajíček, pobavit se. Ozvi se, těším se :)ŽenaLyžování 45 let Brno

TOP  2.10.2019

Najde se parťačka/parťák na lyže? Jednodenní lyžovačky, na otočku, Stuhleck, Jeseník apod., nejlépe v týdnu. Nebaví mě jezdit sama. Někoho pohodového, s dobrou náladou, kdo se chce odreagovat na svahu, zalyžovat a ne řešit problémy v restauracích. Možno i jiné sporty, kolo, brusle atd :)

Hledá se kamarádka, buddy na potápění. Nebo i kdo se teprve chystá si udělat kurz. Nejlépe z Prahy

MužOstatní... 48 let Brno

TOP  29.9.2019

Hledám spoluhráčku na badminton, bowling, minigolf, nebo co se nám bude chtít. Můžeme i vyrazit jen procházkou na zmrzlinu. Všechny varianty jsou fajn, svět je malý a o náhody...