Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR. Zkušenosti a sponzoři vítáni.

Hledám někoho na kolo a na procházky.

Je to tady samý svalovec, a tak rád bych se seznámil se svalnatým chlapem, který má doma vlastní menší fitko.Je tady někdo takový z Prahy?Rád bych k takovému pravidelně chodil.

MužOstatní... 50 let Praha

TOP  28.3.2020

Najde se sportovní sympaťačka pro pohodové akcičky, horské kolo, výlety, kino, bazén-sauna + v případě vzájemných sympatií i víc . Slečny i ženy 20 až 45 let. Prosím jen seriózní odpovědi s aktuální fotkou. Já V-177, modré oči, aktivně parašutismus, horské kolo, pobyt v přírodě, kynologie, kultura, ekologie. Férové jednání = odpovím všem:)

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (35-42 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt), buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách??

MužOstatní... 47 let Praha

TOP  23.3.2020

AHOJ :-) rád bych našel kámošku na sport někde po Praze. Nejlépe sporty: squash, badminton , tenis, in-line - případně navrhni co je zajímavý sport ve dvou - něco aktivního i když šachy zvládnu taky. Umím řídit lodě motorové i plachetnice, mám asi 200 potápěčský ponorů a co neumím, nebo jsem nezkusil se můžu naučit, nebo vyzkoušet. Fotku ti rád výměnou za tvou pošlu. A pokud jde o jméno tak jsem Marek :-)

V neděli na kole Praha -Davle-Dobrichovice - PrahaHledám parťačku na občasné proběhnutí v Jihlavě a okolí. Jsem běžec amatér, takže se nemusíš bát, že ti uteču. :) Jde o vzájemnou motivaci a přátelství.

Ahoj, hledám parťačku na kolo, nejraději mám trasu na cyklostezce Praha-Beroun a Brdy.

Hledám parťáka/čku na rekreační tenis TC Spořilov na metru Roztyly.