Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Hledám milého inteligentního muže, který by mě vzal občas na výlet, kolo, do opery, do společnosti nebo jen na skleničku, kafe. Ostatní ukáže čas a vzájemné sympatie. NEhledám chvilkové rozptýlení ani nezávazný flirt, pouze s vyhlídkou na společný život a vytvoření rodiny. NEpište prosím ženatí ani zájemci o nezávazný sex ani ti, kteří chcete mít ještě děti. Jsem šťastná VŠ se šikovným synem(12), ale chybí mi sdílet s někým radost ze života. Jsme věřící, milujeme smích, hudbu, lyžování, vlaky, cestován

VŠ/50, štíhlá blondýnka z Prahy (okraj Prahy 6) hl. společníka, kamaráda, možná i partnera (když přeskočí jiskra), který má čas a chuť společně něco plánovat - zatím jen cyklovyjíždky po ČR - jednodenní z Prahy (víkend) nebo i delší dle dohody kamkoliv se nám bude chtít.

ŽenaOstatní... 51 let Tábor

TOP  22.5.2020

Hledám muže jako oporu, rádce a partnera na sportovní aktivity. Singl a přirozeně inteligentní samozřejmostí.

Ahoj, hledám inteligentního parťáka na kolo, turistiku, lyže...i do života.

Nějaká parťačka na stěnu by se tady našla?

Hledám někoho na kolo, procházky, výlety. Mám ráda přírodu a zvířata, budu ráda, když se mně ozveš.

Hledám všestrannou sportovní kamarádku, nejraději severní okraj Prahy, okolí Brandýsa na společné výlety na kole ( nebo i na koni, raketové sporty...)Hledám kamaráda nebo kamarádku na společný běh, procházky přírodou s pejskem a sportovní aktivity. Soběslav a okolí. Nehledám flirt.

Vášnivá cyklistka hledá podobně laděného parťáka okolo 40 let pro společné zážitky na kole i mimo něj... P.S. Nejsem zrovna závodnice, ale delších tras se nebojím, a v kopcích nebrblám ;-)

Hledám aktivního golfistu/golfistku pro společnou hru na hřišti ve Zlíně - Kostelci. Prosím o odpověď pouze v případě, že aktivně hrajete golf...Děkuji!