Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

MužBruslení 48 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám na občasné bruslení in-line v Praze , také začátečnici, která nechce bruslit sama a také jí to moc nejde.navrhuji třeba Trója a , nebo na Letné.Případně jinde v Praze. Poté jestli přežijeme pády, tak si dáme kávu..Ps: Rozumím si spíše s mladšími cca do 45 let / .

Hledám partnera na pravidelné výšlapy odněkud někam, nejlepe do kopců (žádne extremy:-). Ideálně 1x tydně o víkendu..na pár hodin vypadnout, vyčistit si hlavu, sama se občas bojim...Timto nehledam sex, ani nic víc..děkuji za nabídky. VŠ, spolehlivá, komunikativní - ale umim i mlčet:-).

Hledám naturistku z Kolína co byla v srpnu v Hurghadě a pracuje na směny, potřebuji jen skontaktovat. Petr

MužSquash 46 let Praha

TOP  16.8.2019

Hledám spoluhráče (mírně pokročilého) na squash do Squashpointu na Hájích. Čas bych měl většinou po 15 hod v týdnu. Chtěl bych opět chodit pravidelněji hrát.

Cyklistka hledá cyklistu, nejen na společné jízdy...

Někdo kdo by si šel zaplavat a nemá s kým? Pošli na sebe mobil a zajdeme

Vodník hledá fajn kámošku k vodě - na jezera, lomy, a třeba i dobrodružnou cestu autem k moři koncem léta? Se zájmem o potápko (freediving, šnorchl) Můžeš být odkudkoli z moravskoslezského, olomouckého, zlínského kraje...více foto v profilu...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno

Ahoj počasí je perfektní kdo by vyrazil na kolo po okolí Brna jsem po vážné nemoci tak bych někam vyrazil.Roman

Už nehledám, teď sázím na realitu, koho jsem zaujala, zastavte se na skleničku u nás ve Vinařství Vajbar Zaječí, ráda vás obsloužim..

Hledám sportovní povyražení, pot ve tváři i na triku, aby svaly zvětšily se o pár kubíků.))) K sobě někoho, kdo po sportu lační, je senzační, nehádá se kvůli každému bodu, hraje zarputile ale na pohodu.))) Nějak začínám sportovně rezivět, tak potřebuju někoho, kdo by mi to natřel.))) Badminton, tenis, plážák, brusle, cyklistika (do kopce mohu i postrkovat). K dispozici od pondělka do pátku, kdykoli. Mějte prima den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno