Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Jsem naprosto hrozná a nemožná osoba, která chodí na dlouhé pochody, občas plavat, na kolo a chtěla by začít s ci chungem, ale zároveň by si při tom sportu chtěla s někým zajímavým potkat či popovídat. Jsi.li dostatečně odolný(á) a máš podobné zájmy tak se mi prosím ozvi.Děkuji, pokud ne, tak přeji hezký den.

Ahoj, hledám někoho z Karviné a okolí, kdo by si jednou za čas vyšel na hory, nepříliš náročné túry, rekreačně, nebo zajet na kolo, silniční cyklistika a cyklostezky, ne horská cyklistika, nebo časem, až bude teplo, zaplavat. Prostě trávit život aktivně, trochu si spravit kondici a přitom třeba popovídat. Budu se těšit.

Hledám všestrannou sportovní kamarádku nebo kamaráda, nejraději severní okraj Prahy, okolí Brandýsa na společné výlety na kole ( nebo i na koni, raketové sporty...)

Hledám milého inteligentního muže, který by mě vzal občas na výlet, kolo, do opery, do společnosti nebo jen na skleničku, kafe. Ostatní ukáže čas a vzájemné sympatie. NEhledám chvilkové rozptýlení ani nezávazný flirt, pouze s vyhlídkou na společný život a vytvoření rodiny. NEpište prosím ženatí ani zájemci o nezávazný sex ani ti, kteří chcete mít ještě děti. Jsem šťastná VŠ se šikovným synem(12), ale chybí mi sdílet s někým radost ze života. Jsme věřící, milujeme smích, hudbu, lyžování, vlaky, cestován

VŠ/50, štíhlá blondýnka z Prahy (okraj Prahy 6) hl. společníka, kamaráda, možná i partnera (když přeskočí jiskra), který má čas a chuť společně něco plánovat - zatím jen cyklovyjíždky po ČR - jednodenní z Prahy (víkend) nebo i delší dle dohody kamkoliv se nám bude chtít.

…..našel by se cyklokamarád na občasné společné cyklo švihy kolem Trutnova a okolí?

ŽenaOstatní... 51 let Tábor

TOP  22.5.2020

Hledám muže jako oporu, rádce a partnera na sportovní aktivity. Singl a přirozeně inteligentní samozřejmostí.Ahoj, hledám inteligentního parťáka na kolo, turistiku, lyže...i do života.

Nějaká parťačka na stěnu by se tady našla?

Hledám někoho na kolo, procházky, výlety. Mám ráda přírodu a zvířata, budu ráda, když se mně ozveš.