Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Není to ale o organizování zábavy pro jiné nebo o teritoriu pro seznamkové specialisty „lovce a lovkyně".

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, cestovat po světě, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk okolo 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam najde i nějaký protějšek. Není to ale o organizování zábavy pro jiné nebo o teritoriu pro seznamkové specialisty „lovce a lovkyně“.

Je tady někdo na pěšárnu případně i na jiné aktivity (cestování, bedas, lyže apod.) ... vše ale v pohodě. Pokud souhlasíš, tak se ozvi a uvidíme. Prosím vyřešená minulost (proč si dělat komplikace), z Prahy a do 60 let.

Je tady někdo na kolo nebo na pěšárnu případně i na jiné aktivity (cestování, bedas, lyže apod.) ... vše ale v pohodě. Pokud souhlasíš, tak se ozvi a uvidíme. Prosím vyřešená minulost (proč si dělat komplikace), z Prahy a do 60 let.

Ahoj, hledám milou, krásnou, mladou, štíhlou, chytrou a odolnou spolukolařku na mtb v týdnu kvečeru v Praze, o víkendech kdekoli. Samozřejmostí je nebrat se zbytečně vážně, chuť dát si občas trošku do těla a přivodit si pár endorfinů, ale i zastávka na zasloužené pivo nebo cokoli jiného, … Všechno v tempu a intenzitě podle chuti a nálady. Taky lyže, voda, tenis, les, vinohrady, griláž, … – prostě cokoli, co se nám bude chtít. Udělal jsem první krok, Ty přidej ten druhý a budeme se mít bezva.

56/173 hledá parťáka cyklistu na vyjížďky na kole i ve všední dny odpoledne. Jsi-li z okolí Hloubětína, Černého mostu, Kyjí, Počernic popř. Žižkova..... bylo by to fajn. Žádné honění, jen relax po práci. Možná se domluvíme i na delší trasy o víkendech. Více v emailech.Kamarád nebo kamarádka na cykloturistiku, v pohodě, pro radost

Ahoj, hledám spoluhráče/spoluhráčku na tenis. Hraji rekreačně, úroveň středně pokročilá. Nejraději Kralupy nad Vltavou nebo mohu dojet na okraj Prahy.

ŽenaOstatní... 58 let Plzeň

TOP  11.8.2019

Ahoj, najde se tu někdo se zkušeností s elektrokolem? Ráda bych dala řeč a vyslechla radu jak na něm jezdit. Případně někam spolu mimo silniční provoz vyjet.