Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Adrenalinové sporty : Sport

Hledám kamarádku která by ráda létala na tandem paraglidu přelety jako pasažér. Létám 26let z toho 20 i s tandemem. Tandem je fajn, člověk si popovídá a není tam sám. Proto hledám jednu mladší odvážlivkyni kterou by to bavilo a ráda by za letu pomáhala (navigace, řízení, focení apod.). Tak aby to bylo dobré na pohodlí a let (vlastnosti padáku a sedačky) měla bys být do 175cm a hmotnosti do cca.65kg.

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR. Zkušenosti a sponzoři vítáni.

Pokud se ti nechce sedět doma, tak napiš a něco vymyslíme, sport, kultura, cestování, ferraty, hory a pokud to pujde za hranice do kopců a krajů. Nezáleží kde bydlíš, Čechy jsou malé. Jde o pohodu a toleranci, každý jsme nějaký a nikdo není dokonalý nebo naopak všichni jsme original takže a dokonalý;). Nic neřešit a vyrazit. Vše mas svůj čas, tak určitě vše začíná kamarádstvím;)

Lezeni v Polské Juře a relax - v létě bych chtěl jet na 2 týdny lozit do Polské Jury a chtěl bych to spojit s relaxem na Mazurských jezerech nebo u Baltského moře. Chtěl by se někdo přidat?

Žena hľadá muža na úrovni keď nepije alkohol a cigarety nefaci potom sa ozvite sa mi už

Pár let jsem nelezl. Chci oprášit lano a sedák. Času mám obecně málo, ale chi teď v zimě alespoň 1x týdně na stěnu UL nebo DC. Maximum na stěně jsem míval 6b, dnes to odhaduji na 5c. Občas si jdu zaklusat nebo pěšky s batohem do 30ti km.