Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Adrenalinové sporty : Sport

Ahoj, hledám tu kámošku, fajn holku na různý sport...Rád sportuji, ale lépe se táhne ve dvou. Občas jezdím na kole, ale nejčastěji chodím na fotbal. Budu se těšit že se mi ozveš a něco sportovního podniknem. David.

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR Zkušenosti a sponzoři vítáni.

Hledám kamarádku která by ráda létala na tandem paraglidu přelety. Létám 26let z toho 20 i s tandemem. Tandem je fajn že si člověk za letu popovídá a není tam sám. Proto hledám jednu mladší odvážlivkyni kterou by to bavilo a naučila by se mi za letu pomáhat (navigace, řízení, focení apod.). Tak aby to bylo dobré na pohodlí a let (vlastnosti padáku a sedačky) měla bys být do 170cm a hmotnosti do cca.60kg.

Lezeni v Polské Juře a relax - v létě bych chtěl jet na 2 týdny lozit do Polské Jury a chtěl bych to spojit s relaxem na Mazurských jezerech nebo u Baltského moře. Chtěl by se někdo přidat?

Žena hľadá muža na úrovni keď nepije alkohol a cigarety nefaci potom sa ozvite sa mi už

Pár let jsem nelezl. Chci oprášit lano a sedák. Času mám obecně málo, ale chi teď v zimě alespoň 1x týdně na stěnu UL nebo DC. Maximum na stěně jsem míval 6b, dnes to odhaduji na 5c. Občas si jdu zaklusat nebo pěšky s batohem do 30ti km.Hledám spřízněnou duši pro sport z okolí Ústí nad Orlicí / Třebové. Běh, kolo, inline, plavání, lezecká stěna, voda... třeba někdo, kdo má taky problém donutit se k pravidelnému pohybu... ;-)

Našla bych aktivní kamarádku nebo skupinku lidí, kteří by rádi vyrazili začátkem října do Egypta za potápěním a kitesurfingem? Mam čerstvý kurz OWD a tato kombinace mě láká. Je možnost si i na místě udělat kurz potápění i kitesurfingu.

Horolezctví - hledám jak ženy tak muže prostě lidi které baví lezení a chtěli by si se mnou někdy zalozit.