Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Adrenalinové sporty : Sport

Ahoj najde se tu žena, nejlépe vdaná, která by se nebála chodit plavat nebo lézt po umělé stěně. Vše na pohodu žádný stres - pokec klid sranda :)

Ahoj holky, hledám sympatickou a fajn kamarádku která má ráda vyzví a zúčasnila by se se mnou příští červenec 2020 Grossglockner ULTRA TRAIL. Času na trénink a poznat se bude dost, ale jsou i jiné závody na které muže jet. Budu se těšit na odpověď. Inzerát bude platný do smazáni děkuju :)

Ahoj, hledám tu kámošku, fajn holku na různý sport...Rád sportuji, ale lépe se táhne ve dvou. Občas jezdím na kole, ale nejčastěji chodím na fotbal. Budu se těšit že se mi ozveš a něco sportovního podniknem. David.

Našla bych aktivní kamarádku nebo skupinku lidí, kteří by rádi vyrazili začátkem října do Egypta za potápěním a kitesurfingem? Mam čerstvý kurz OWD a tato kombinace mě láká. Je možnost si i na místě udělat kurz potápění i kitesurfingu.

Horolezctví - hledám jak ženy tak muže prostě lidi které baví lezení a chtěli by si se mnou někdy zalozit.

Ahoj, hledám pilota malého letadla pro 2 nebo malého vrtulníku, který by mě svezl za příspěvek na palivo. Klidně bychom se mohli domluvit na pravidelnější spoluúčast při trénincích. EliParagliding. Někdo na společné výlety za létáním?

Pokud se ti nechce sedět doma, tak klidně napiš a třeba něco vymyslíme. Klidně lezení, nebo ferraty a šlapaní v horách. Co neznám rád poznám. Hlavně pohoda a nic neřešit, vše má svůj čas, a vše začíná přátelstvím.

Hledám parťáka/parťačku do dvojce na lano. Hlavně na písek ( Skalák, Příhrazy, Drábky, Tisá, Ádr...)