Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Adrenalinové sporty : Sport : Praha

Ahoj, najde se pohodová parťačka na lezení? Nejraději Praha nebo Ústí nad Labem a jeho okolí.

Ahoj najde se tu žena, nejlépe vdaná, která by se nebála chodit plavat nebo lézt po umělé stěně. Vše na pohodu žádný stres - pokec klid sranda :)

Našla bych aktivní kamarádku nebo skupinku lidí, kteří by rádi vyrazili začátkem října do Egypta za potápěním a kitesurfingem? Mam čerstvý kurz OWD a tato kombinace mě láká. Je možnost si i na místě udělat kurz potápění i kitesurfingu.

Paragliding. Někdo na společné výlety za létáním?

Pokud se ti nechce sedět doma, tak klidně napiš a třeba něco vymyslíme. Klidně lezení, nebo ferraty a šlapaní v horách. Co neznám rád poznám. Hlavně pohoda a nic neřešit, vše má svůj čas, a vše začíná přátelstvím.

Hledám parťáka/parťačku do dvojce na lano. Hlavně na písek ( Skalák, Příhrazy, Drábky, Tisá, Ádr...)

Ahoj! Hledám nadšence a spoluhráče pro archery game - moc se mi ta hra zalíbila a rád bych ji hrál někde mimo placené areály (které jsou zbytečně drahé), s vlastní výbavou a třeba pravidelně, řekněme jednou za týden nebo 14 dní. :) Je to fajn zábava a ještě si při tom člověk dobře zasportuje. Více o hře třeba tady