Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : SportPraha

Ahoj, hledám ženu na turistické výlety do přírody a za krásami nejen naší země.

Hledám kámoše z Prahy a okolí do 35 let na víkendové turistické výlety do přírody.

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody po turistických značkách, prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Nezadaný hledá sympatickou štíhlou ženu přiměřeného věku, která má vyřešenou minulost a věří, že má toho ještě hodně před sebou. Jsem z Prahy, aktivní, cestování, trek, kolo, běh, brusle, atd. Prosím o zaslání fotografie.

Pěší turistika ano, běhání jen výjimečně. Odpoví mi žena pro občas náročnější výlety po české i jiné zemi?

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.Ahoj, hledám fajn kamarádku která by občas šla zaběhat v lokalitě Vyšehrad, Nusle, Pankrác, Kavčí hory, nebaví mě běhat samotného:)

Ahoj, hledá se pohledný sportovec na seznámení z Prahy. Občasné výběhy, stěna, ferraty, kolo a pod. Já VŠ 171/65 ?? Těším se na zprávu.

Hledám běžeckého trenéra, který by mě trénoval běhu ideální ranní časy případně někdy víkendy