Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport : Praha

Ahoj děvčata, hledám fajn holčinu, která má ráda běh a hory a přírodu celkově. Rád běhám a rád se účasním závodu v rámci pořadů Běhej Lesy a Runczech. Proto bych pro nadcházející sezonu našel sympatickou slečnu co by ráda jezdila a běhala se mnou :) Můžeme vyrazit i na hory na tůry, feraty na lyže. Ničemu se nebráním. Jsem štíhlé postavy 178/67 svobodný bez závazku. Budu se těšit. J.
Ahoj. Přidá se někdo na společné výběhy? Nejlépe úterý a čtvrtek odpoledne nebo večer. Libovolné tempo. Těším se.
Nemá některá ze slečen chuť vyrazit na procházku, pěší výlet nebo na běžky? Ideálně nezadaná nekuřačka přiměřeného věku.
Ahoj ,nějaká fajn ženská z Prahy a okolí pro zajištěného sympatáka na 2 x v týdnu se proběhnout cca po 5-10km?Nebráním se i jiným aktivitám kolo,horolezectví,in line. V zimě lyže,běžky,skialp?
Zdatnější kus na společné běhání?
Ahoj, hledám kamarádku která by občas ráda vyběhla, nebaví mě tolik běhat samotného :) Trasy tak od 5-10km nejlépe v lokalitě Nusle, Vyšehrad, Pankrác, Kavčí hory:)
Hledám kamarádku která by se mnou začala pořádně běhat :) Já 21 let, z Prahy. V běhání začítečník (5km/30min)
Hledá se sympaťák/horolezec/sporťák z Prahy, kterému jsem neodpověděla. :) V září jsem si dávala inzerát (viz níže), na který jsi mi moc mile odpověděl. Nestihla jsem odpovědět a Tvoje zpráva se smazala. Vím, že jsi psal, že po dlouhé době někomu odpovídáš, že máš také děti i něco o lezení. Budu ráda, když napíšeš znovu.;) "Ahoj, ráda jezdím na kole, bruslích, běhám, lezu na stěně občas i na skalách, lyžuju, celkem dost výletím i cestuju. Vše spíš na pohodu a za doprovodu mého 1,5leteho trenéra"
ahoj, rád bych poznal vysoce sportovní ženu přibližně ve věku do 50 let. Bezproblémovou, pozitivní, veselé povahy. Prostě jako já. Těším se a děkuji za odpověď.
Někdo na pěší túry a později běžkaření? Rád putuju pěknou krajinou se zachovalou přírodou. Přírodu miluju a taky něco vím (biologie, zoologie, ekologie..). V případě zájmu prosím napište něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem. O sobě mám nějaké info na svých stránkách na Rande.cz (Pro gaye: jsem heterosexuální.)