Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport : Brno

Ahoj, pokud máš zájem o parťáka na běhání, tak se ozvi. Nejvíce by mně vyhovovalo, kdyby jsi byla z Vinohrad, abychom to neměli daleko. Podotýkám, že jsem v minulosti běhal, ale momentálně jsem bez kondičky, takže začátky budou "nějaké"... :-D

Ráda poznám ženu 35-45 let pro pravidelné saunování nejen v zimě. Pokud miluje i nenáročnou turistiku do 20km, bude to fajn. Omlouvám se, ale nehledám lesbu. Jen člověka společných zájmů.

Nadšená, usměvavá 45-letá rekreační běžkyně a turistka hledá kamaráda na společné výběhy nebo výlety a túry.

Ahoj, někdo na běhání se začátečníkem? Před pár lety jsem běhala.Přestala jsem po zranění a nyní bych zas ráda začala.

Ahoj, chceš strávit příští víkend v přírodě nebo u vody, s batohem nebo na kole? Pokud ano a jsi sympatická holka, budu rád, když se ozveš :-)

Čas letí jak potrefená sviňa, plavková sezóna je tady a já na pupku pneušu jak od tatrovky! Takže tady hledám parťáka nebo parťačku na běhání/rychlochůzi. Ale pozooor, hledám někoho, kdo bude taky začínat, případně není vyběhanej, protože já zatím funím už po pár metrech dobíhání šaliny, takže to se mnou žádný maratony nebudou... ale chci na sobě začít makat a postupně se rozjet. Kdo do toho jde se mnou? ;-)

ahoj hledáme kamarády na výlety a cestování Renča a 2 děti 5 a 11letRád bych začal běhat v Brně večer po práci. Neběhal jsem přes půl roku, takže pomaličku ?? Přidá se někdo?