Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Běhání a turistika : Sport

Ahoj neznámá, nepůjdem se proběhnout? Já chodím občas běhat třeba na Hvězdu, Ladronku, Řepského lesoparku. Nebo se můžeme domluvit i jinde na Praze 5, 6, 13, 17 atd.

Hledám kamarádku na horskou turistiku (ČR a zahraničí). Převážně provozuji fast hike. Ležerní tempo mi moc nevyhovuje, ale zase úplně na doraz to pokaždé taky nemusí být, vše záleží na domluvě a aktuální chuti :-). Baví mě i trail running, ale v tom zatím nejsem profesionál :-). Klidně napiš, pokud jsem tě zaujal :-).

Ahoj. Hledám parťačku na obyčejnou turistiku v týdnu před/po práci kolem Brna. Převážně asi Moravský Kras a okolí. O víkendu občas klidně někam dál po kamkoli po celé ČR/SK. Možnost spojit i s geocachingem, sice už to nehraji, ale klidně se přidám. Případně mám zájem i o tenis (lehce pokročilý) nebo běhání. To ale spíše jen tak rekreačně. Jde mě hlavně o to být venku a něco se snažit dělat. Těším se :)

Kamarádku na sport, výlety, procházky, kulturu nebo jakkoliv jinak příjemně strávený čas hledá nezadaný, příjemný, sportovně založený VŠ 42/195.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky

Ahoj. Hledám pohlednou štíhlou kamarádku, která si ráda vyjde po lesních steskách, posedí u skleničky, zajde do divadla nebo na film. Baví ji chodit i mimo vyznačené stezky, má touhu po svobodě a nedrží se jen všeobecně zajetých názorů většiny. Za případné odepsání děkuji. Jsem pohledný mladý muž, sportovní postavy s tmavými vlasy a modrýma očima. :) Setkání možné kdykoli se dohodneme a kdekoli v rámci dostupnosti. Praha a severovychod ;) Těším se Zdeněk

Kino
Kolo
Fitness
Běh
Výlety
Zvířata

Pojď, vezmeme si roušku a půjdeme si zaběhat. Ty s úsměvem pod rouškou a hezkými oči a postavou ;-)Ahoj, hledám fajn kamarádku která by občas šla zaběhat v lokalitě Nusle, Pankrác, Kavčí hory, nebaví mě běhat samotného:)

Kamarádku na sport, výlety, procházky, kulturu nebo jakkoliv jinak příjemně strávený čas hledá nezadaný, příjemný, sportovně založený VŠ 42/195.

Hledám parťačku na občasné proběhnutí v Jihlavě a okolí. Jsem běžec amatér, takže se nemusíš bát, že ti uteču. :) Jde o vzájemnou motivaci a přátelství.