Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bojové : Sport

Ahoj, Někdo na trénink z sebeobrany??

MužBojové 28 let Jihlava

TOP  14.1.2020

Chtěl bych se seznámit s holčinou, která má ovládá nějaký bojový sport. Grappling, judo, box, kickbox, klidně i mma. Zkouším to vložit do této kategorie, nebot si říkám, že je větší šance si tohoto inzerátu všimnout. Hodit ho do kategorie bojové sporty, tak je pravděpodobný že si toho nevšimne nikdo. Když by si to přečetla nějaká holčina, věk ideálně 18 - 30 let, která ovládá nějaký z těchto sportů, ozvi se a dáme řeč. Na tom, odkud budeš asi příliš nezáleží.

MužBojové 28 let Praha

TOP  6.1.2020

Chtěl bych si dát pár kol v ringu s HOLKOU, která umí box, ideálně kickbox nebo thaibox. Nejsem v tomto sportu příliš zkušenej, ale i tak bych chtěl něco takovýho zažít. Pokud si to náhodou přečte nějaká, co by mi byla ochotna se mnou o tom popsat pár řádků a ideálně mi to umožnit, prosím ozvi se :)

MužBojové 28 let Jihlava

TOP  4.12.2019

Najde se tu holčina, která má zálibu a zkušenosti v bojových sportech? Město není důležité, preferuji Vysočinu nebo Jihočeský kraj, ale nevadila by mi ani Praha, Brno nebo Plzen. Kdyžtak mi napiš zprávu a já ti vysvětlím co a jak :)