Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolektivní sporty : Sport

nohejbal v Děčíně kdo by měl zájem? Chuť hrát je jedinou podmínkou :-) Přes zimu v hale pátek od 17h. V případě zájmu

Volejbal Ahoj, hledáme na doplnění 2 -3 hráče. Jsme pohodová parta, hrající na velmi slušné úrovni rekreační, šestkový, smíšený volejbal. V Dejvicích ve středu od 18, 00. Pokud by Vás zajímala možnost s námi hrát, prosím, ozvěte se.

Beach?! Nenajde se parťačka? Podmínky: Chuť ....si zahrát (....kůže je nepromokavá), Čich....na problémy (......kdo to měl vybrat?), Hmat.....ať tak, či onak, vždy to zahraješ jak je potřeba (pokud bude balón kulatý, tak to půjde), Zrak....na vše (.....já to viděl taky!!!!).....a když to nepůjde dnes, tak příště určitě. Krajně zajet na vodu, na kolo, nikam, jen tak, naplnit břuch, mysl, ducha?! ......ať se daří! @Jan

!!! VOLEJBAL !!! Liberec Hledám bandu pohodových lidiček, kteří si půjdou jednou do týdne zapinkat. Kdo nebude prožívat každý zmařený míč, ale zahraje si spíš pro potěšení, relax a zábavu. V případě zájmu mi prosím napište do zprávy. Děkuji.. :-)

Hledáme cca 2 lidičky na beach v Brně, 1x týdně. Jsme pohodoví on+ona pokročilejší začátečníci.

Doplníme hráče na pondělní letní volejbal, který se koná v Praze 4 na Spořilově u ZŠ Jižní. Začátek je v 18 hodin. Stavíme až 4 hřiště a hrajeme už 21 let-

Najdu tři vsetíňáky na plážový volejbal na pravidelnou hru, co mají čas přes víkend?Hledám kamarády, kamarádky, partu sportovních nadšenců, spíše sportovní typy, společné přátele, svobodné muze na společné cyklovýlety v okolí Ústí nad Orlicí, dále v okolí České Třebové, dále na Choceň, i na Letohrad, na stezky, na Svitavsko, Lanškroun, prostě vše v okolí Ústí nad Orlicí. Dále na společné cestování, turistiku, plavání, dálkové plavání, hory v zimě i v létě, turistiku. Dále na občasné zahrání stolního tenisu, nebo badmintonu. Na společné výlety za zábavou nebo i do města.

Jsme kamarádi různých věkových kategorií a hledáme kamarádky různých věkových kategoría na různé sportovní akce a společná setkávání v přátelské atmosféře. Například: společné sportovní akce, turistika, výlety a podobná setkání, kde bude možnost se i vzájemně poznatí. Přihlásit se mohou kamarádky i sympatičtí jednotlivci i ženy, maminky s dětmi, všichni kdo budou chtít. Pište vzkazy. Těšíme se :)

Ahoj, hraje tu někdo volejbal (halový/plážový) a sháníte parťačku do týmu? Tak neváhejte a ozvěte se mi. :) Jen na rekreační úrovni, prosím.