Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Kolektivní sporty : Sport

Ahoj, hraji rekreačně florbal kde jsou převážně kluci ale i chodí hrát holky takže mix a hledám nějakou spoluhráčku/kamarádku, která by měla zájem chodit pátky se mnou na florbal. Jestli budeš mít zájem ozvi se :)
Ahoj, hledáme dlouhodobou posilu (i 2 až 4 volejbalisty) do pohodového smíšeného amatérského volejbalového týmu 50+. Středy v ZŠ Brigádníků (Strašnice) 18 až 19:30h.
Ahoj, do našeho smíšeného fotbalového teamu hledáme ženy, dívky a tak. Hrajem každé pondělí na Vinohradech na novém koberci, v areálu zš. Takže pokud tě nebaví nudné běhání, u nás je běhání zábavou.:)
Ahoj, hledáme na doplnění 2 -3 hráče. Jsme pohodová parta, hrající rekreační, šestkový, smíšený volejbal. Hrajeme na slušné rekreační úrovni, a to v Dejvicích ve středu od 18,00; od 10.10. v tělocvičně. Pokud by Vás zajímala možnost s námi hrát, prosím, ozvěte se. Budu teď týden mimo ČR, tak se Vám ozvu po 5.10.
Ahoj, pomalu se - údy i parta - rozpadáme, tak bychom rádi přijali posily na společenský důchodcovský volejbal s pravidelným doplňováním tekutin po výkonu. Hrajeme středy od 18. ve škole Křejpského na Jižním městě. Bereme i mladší krev, když snese naši úroveň. Zdraví Petr
Ahoj, nemáš chuť se připojit k bandě florbalových veteránů - tréninky každé úterý od 20:30 do 21:30 v tělocvičně ZŠ Mendelova - Praha 4 - Háje. Na zkušenostech vůbec nezáleží. těším se, hanka
Ahoj. Shanim jednoho spoluhráče do formace na florbal . Může být i holka . Díky .
Nenašla by se tady slečna z okolí Plzně na nějaké to běhání a různé sporty? :)
Zdravím. Sháníme lidi na fusal. Hráváme v sobotu nebo v něděl večer (od šesti nebo sedmi - jak je volno) v Homecredit aréně. Co se týče naší úrovně, jsme většinou začátečníci. V případě zájmu mi prosím napište.