Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolektivní sporty : Sport : Praha

Ma nekdo chut se pridat na Beach Voleyball na nepravidelne patky od 20,00 na Hamr Zabehlice?
Jsem člověk, co fandí malému hokejovému týmu v Praze (konkrétně Kobře) a hledám nové členy do svého nově zakládajícího fanklubu. Nabízím přátelské prostředí na stadionu, občasné výjezdy na venkovní zápasy (dle domluvy a času) a taky trošku té angažovanosti a zapálení pro fandění. Minimálně ze začátku stačí, když budeš chodit v rámci svých časových možností fandit na domácí zápasy, časem se potom dá dohodnout co a jak. Tak napiš, čekáme na tebe!
Šestkový volejbal: Pro doplnění týmu hledáme hráče na úrovni 3. třídy. Treninky každé pondělí od 17:30 v tělocvičně plynárny Michle.
Jsem vášnivý u umění, architektury, psů, jazzu a dobrého piva.
Ahoj, hledáme dlouhodobou posilu (i 2 až 4 volejbalisty) do pohodového smíšeného amatérského volejbalového týmu 50+. Středy v ZŠ Brigádníků (Strašnice) 18 až 19:30h.
Ahoj, do našeho smíšeného fotbalového teamu hledáme ženy, dívky a tak. Hrajem každé pondělí na Vinohradech na novém koberci, v areálu zš. Takže pokud tě nebaví nudné běhání, u nás je běhání zábavou.:)
Ahoj, hledáme na doplnění 2 -3 hráče. Jsme pohodová parta, hrající rekreační, šestkový, smíšený volejbal. Hrajeme na slušné rekreační úrovni, a to v Dejvicích ve středu od 18,00; od 10.10. v tělocvičně. Pokud by Vás zajímala možnost s námi hrát, prosím, ozvěte se. Budu teď týden mimo ČR, tak se Vám ozvu po 5.10.
Ahoj, nemáš chuť se připojit k bandě florbalových veteránů - tréninky každé úterý od 20:30 do 21:30 v tělocvičně ZŠ Mendelova - Praha 4 - Háje. Na zkušenostech vůbec nezáleží. těším se, hanka