Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní... : Sport

MužOstatní... 50 let Praha

TOP  28.3.2020

Najde se sportovní sympaťačka pro pohodové akcičky, horské kolo, výlety, kino, bazén-sauna + v případě vzájemných sympatií i víc . Slečny i ženy 20 až 45 let. Prosím jen seriózní odpovědi s aktuální fotkou. Já V-177, modré oči, aktivně parašutismus, horské kolo, pobyt v přírodě, kynologie, kultura, ekologie. Férové jednání = odpovím všem:)

MužOstatní... 47 let Praha

TOP  23.3.2020

AHOJ :-) rád bych našel kámošku na sport někde po Praze. Nejlépe sporty: squash, badminton , tenis, in-line - případně navrhni co je zajímavý sport ve dvou - něco aktivního i když šachy zvládnu taky. Umím řídit lodě motorové i plachetnice, mám asi 200 potápěčský ponorů a co neumím, nebo jsem nezkusil se můžu naučit, nebo vyzkoušet. Fotku ti rád výměnou za tvou pošlu. A pokud jde o jméno tak jsem Marek :-)

Hledam holku která má rada sport a nevadi ji trošku pohybu

Zdravím všechny nezadané slečny dívky, ženy, jmenuji se Martin narozen 20 března, je mi 34 let a moc si přeji nalézt touto cestou obyčejnou hodnou, milou, něžnou bezdetnou sympaťandu, nekuřacku drobné, štíhlé střední postavy ve věku od 20 do 35 let na různé sportovní aktivity ať už lyže či kolo zkrátka pro aktivní způsob života.(A pokud by mě chtěla ta má budoucí partnerka nějak zasvětit do tajů zdravé výživy, tak se vůbec bránit nebudu a budu jedině rád). Tak se mějte moc dobře kočičky a moc se těš

Ahoj, najdu zde pohodovou kámošku z Třinecka a přiměřené vzdálenosti pro občasnou turistiku a vyjížďky na kole? Nač sedět doma jako pecka, když je svět kolem krásný?

Měl by někdo zájem se mnou trénovat šplh? Lano bez přírazu 5m pod 9 sekund a tyč s přírazem 4, 5m do 3 sekund nebo jen kondičně? JirkaGOLF: hledám vášnivou golfistku pro společnou hru. Jsem z Liberce, v casové i finanční pohodě. Případně hledáme 2 golfistky, protože mám kamaráda. Domácí hřiště mám "Y", rád hraji Malevil, případně Machnín, Mštětice. HCP? Pořád stoupá. :-)

MužOstatní... 41 let Brno

TOP  29.2.2020

Najde se nějaká lehčí žena na acro jogu? :-)