Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní... : Sport : Plzeň

ŽenaOstatní... 58 let Plzeň

TOP  11.8.2019

Ahoj, najde se tu někdo se zkušeností s elektrokolem? Ráda bych dala řeč a vyslechla radu jak na něm jezdit. Případně někam spolu mimo silniční provoz vyjet.

Hledám parťačku na společné venčení pejsků a společné procházky My jsme dvouletá roční fenka středního vzrůstu + normální fajn kluk. Plzeň a okolí, budeme se těšit.

Poptávám spoluhráčku na beach volejbal jedenkrát týdně v Plzni na Lokomotivě. Pár proti páru. Spoluhráčka na sezonu vypadla. Měla bys volejbal umět (nebo mít talent), ideálně obojí :-)

Hledám kamarádku na sport. Na pár let vedu nějaký projekt v Plzni, moc lidí tu neznám a rád bych se vedle práce začal víc hýbat. Posilovnu nebo plavat mohu sám (i když ve dvou je to lepší :-)) a také bych se rád vrátil k lezení. K tomu hledám kamarádku na lezení, která je úplná začátečnice (zaučím) až mírně pokročilá. Sportovní a mladý duch i tělo a čas někdy v týdnu odpoledne nebo večer vítán. :-)