Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní... : Sport

ŽenaOstatní... 32 let Praha

TOP  16.8.2019

POJĎME SPORTOVAT Ahoj, hledám touto cestou parťačku na sport. Z Prahy - jih/východ. Zapálenou jako já, klidně zkusit společně něco pro obě nového. Jinak brusle, kolo, frisbee, posilka, běh, ....ozvi se, díky

Golf- hledám rekreační spoluhráčky přiměřeného věku s HCP 54 bez soutěžních ambici, kterým nevadí veřejná hřiště v okolí Ostravy. Ve dvou se lépe hledají míčky.

ŽenaOstatní... 58 let Plzeň

TOP  11.8.2019

Ahoj, najde se tu někdo se zkušeností s elektrokolem? Ráda bych dala řeč a vyslechla radu jak na něm jezdit. Případně někam spolu mimo silniční provoz vyjet.

Už nehledám, teď sázím na realitu, koho jsem zaujala, zastavte se na skleničku u nás ve Vinařství Vajbar Zaječí, ráda vás obsloužim..

Zdravím, hledám kamarádku, ktére ráda sportuje, chodí do přírody apod. rád bych změnil svůj život. Mam rád turistiku apod. , ale nemám s kým a proto zde hledám. Přece jenom ve dvou to jde lépe, takže pokud by tu nějaká byla budu jen rád :). Foto pošlu na požádání.

Hledám sportovní povyražení, pot ve tváři i na triku, aby svaly zvětšily se o pár kubíků.))) K sobě někoho, kdo po sportu lační, je senzační, nehádá se kvůli každému bodu, hraje zarputile ale na pohodu.))) Nějak začínám sportovně rezivět, tak potřebuju někoho, kdo by mi to natřel.))) Badminton, tenis, plážák, brusle, cyklistika (do kopce mohu i postrkovat). K dispozici od pondělka do pátku, kdykoli. Mějte prima den.

Ahoj, rad beham v Toulovcovych mastalych u Budislavi. Nejradeji se psem. Kdyby se chtelo nejaky devce pridat, at mi napise.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno

Hledáme posily do naší beach volejbalové party.. V tuto chvíli máme kurt na letní sezonu na HAMR Braník ve večerních hodinách. Úroveň středně pokročilá, pohlaví smíšené :) .. Snažíme se to hrát tak, jak se to má hrát. Ale hlavní je se hejbat a zasmát se.. Případně se můžeme i přidat k někomu jinému.. Trochu se nám to rozpadlo :)

ŽenaOstatní... 49 let Brno

TOP  22.7.2019

Hledám muže, který také nechce být sám..život je krátký, může být i krásný, když na něj nejsme sami..Mám dcerku 12 let, ale ta mi pohlazení od muže nevynahradí..Mám ráda přírodu, pohyb, kino, legraci, posezení s přáteli, ale nechci volno trávit sama...Nehledám jen milence, ale partnera pro život ...Ráda bych našla chlapa do , co jen nesedí doma u TV, občas si i zasportuje, třeba kolo, s rozvahou i běh, má přehled, je na něj spolehnutí...najdu??

Ahoj, hledám fajn kamarádku na sportování, kolo, brusle, fitness apd.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno