Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Plavání a voda : Sport

Ahoj, hledám dámskou společnost k letním koupačkám v blízkém i širokém okolí prahy. Auto nemám, ale dokážu se dopravit téměř kamkoliv. :-) Martin 34 let.

Často chodím plavat na Hostivařskou přehradu, většinou večer. Taky rád delší pěší túry, vodáctví, vůbec plavání v přírodě a později běžky. Někdo aspoň na některou aktivitu? Nejlíp také s rozhledem (aby bylo o čem mluvit) a nadhledem (pro pohodu). Někdy mohu i ve všední dny. V odpovědi prosím napište něco o sobě (já mám nějaké údaje na svém profilu na Rande). Můžeme též vyměnit fotky.

Parťačku na plavání v tričku ;-) Neváhej se ozvat!

Parťáka/parťačku na plavání, běh, cvičení venku? Najdu? :)

Holčina co ráda plave? Zlín, UH, KM

ŽenaPlavání a voda|53 let|Praha|top 12.6.2017

Ahoj, nejel by si občas nějaký sportovně založený muž zaplavat někam na pískovnu při hezkém počasí okolí Prahy - Lhota, Hradec Králové, Pardubicko apod. přivítám i jiné lokality. Možno i pinčes a v zimě lyže apod. Všechny sporty rekreačně, ale s nadšením. Dle dohody mohu někdy i ve všední den nejlépe brzo odpoledne. V případě sympatií se uvidí co dál.

Pohodový, usměvavý hledá přítelkyni třeba na pěknou dovolenou u moře. Jsem rozvedený, podnikavý mám rád kole, lyže brusle, muzikály, wellness ale i kino a divadlo. Jsem z Brna a apartmán na léto mám již u moře zajištěn. Foto rád pošlu mailem. Třeba právě Ty?

Rád bych zde našel parťačku, kamarádku na společné vyjížďky na kolo, na vodu a nebo jen tak na turistiku a dobrý pokec.

Mám poukaz na wellness víkend v Beskydech a nemám ho s kým využít. Najde se sympatická žena do 40 let , která by jela se mnou?