Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Plavání a voda : Sport

Parťačku na plavání v tričku :-) Neváhej a ozvi se!
ahoj, najde se zatím fajn kámoška, která má ráda vodu, plavání i potápko na nádech? Ostravsko olomoucko Zlínsko....Zajedem na bazén?
Parta vodáků hledá nové lidičky. Každé léto jezdíme s doprovodným busem na Velké Letní Vody. Pro léto 2019 bude VLV Poprad. Lodě nezajišťujeme, ale odvezeme. Bus vyráží z Hradce Králové 19.7.2019 večer a vracíme se 27.7.2019 v pozdějších večerních hodinách.
Hedám kamarádku do sauny a na plavání 2 krát týdně.
Ivančice - ahoj někdo do Nové Vsi na bazén?
Ahoj, nechce někdo do Letňan do bazénu za výhodnější cenu (na mou permanentku)?
Hledám zkušeného plavce, který by měl se mnou trpělivost a naučil me správně plavat prsa:-) Nejlépe bazén Slavia Praha 10. Budu se těšit!
Hledám kamarádku pro naturistické plavání,
Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na PLAVÁNÍ v (ideálně bohumínském) BAZÉNu, či někde v přírodě (případně také Badminton, Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?
Hledám sympatickou holku z Prahy a okolí, co by zašla například na plovárnu v Libčicích nad Vltavou nebo jinam v okolí ve společnosti symaptického sportovce. Je mi 37, VŠ, 180 cm, tmavý vlasy, štíhlý, sportovec (bez pohybu to prostě nejde:), pilně pracující a s potřebou občas relaxovat u vody nebo i "jinde" a "jinak". Požadavky na slečnu: sportovní tělo i mysl a hlavně smysl pro humor. Těším se.