Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Plavání a voda : Sport

Ahoj. Hledám slečnu na pravidelné (jak čas dovolí) chození do bazénu, popřípadě do posilovny, na procházky a ruzné sportovní aktivity. :) Chci shodit přebytečná kila a parťačka se hodí. Mám multisport kartu, tak by bylo pro mne nejlepší, aby sme chodili tam, kde ji berou. :)

Hledám parťačku, nebo klidně i parťáka na společné plavání. Žádné vychrtliny prosím:)

Chodil by někdo se mnou jednou týdně plavat na Šutku? Jen rekreačně.

Parťačku na plavání v tričku :-) Neváhej a ozvi se!

Ktorá rada pláva a nemá s kým? Stačí len napísať mi

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na PLAVÁNÍ v (ideálně bohumínském) BAZÉNu (případně také Badminton, Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Rád chodím plavat, nechceš se přidat? Plavu rekreačně, takže žádné sportovní výkony. PlaváčekPavelV pohodě kamoš na otužování, wim.hof metoda, masaže, wellnes? Napiš .

Rybka do bazénu na společné plavání..., najdu.

Ahoj, hledám kámošku se kterou bych jednou týdně vyrazil někam do centra za "kulturou", koncert, nebo jen pokecat v hospodě, na lezeckou stěnu či bazén... Jsem šťastně ženatý (33 mi je), ale máme roční dcerku a se ženou nemám často možnost někam vypadnout a dost mi to chybí. Ona je s tím v pohodě. Sex bych do toho netahal, maximálně masáž, nebo rozhovory o něm :) Mám jednu super kámošku, ale bohužel se bude stěhovat a vím, že si s ní pokecám líp než s chlapama a ještě se na ni dobře dívá :)