Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Plavání a voda : Sport

Bazén by se dal nazvat, přimhouřím-li oko, mým druhým domovem. Nejradši mám, když se mohu podělit s pěknou, plaváním zaujatou dívkou, o své nadšení a třeba jí i něco dát.

AHOJ CHODÍŠ RÁDA PLAVAT JÁ TAKÉ A SÁMOTNÉHO MĚ TO UŽ NEBAVÍ NAPIŠ A MŮŽEM CHODIT SPOLU.

Parťačku na plavání v tričku ;-) Neváhej se ozvat!

Ahoj hledám kamarádku, nekuřačku na plavaní v okolí Domažlic. Foto poslat na email Děkuji.

Zadák hledá háčka.

Hledám parťáka pro potápění. AOWD / 80ponorů / mokrý / cajky vlastní. Lokality kde jsem byl: Cerekev, Mrákov, Amerika, Rumchalpa, Jáma čestlice + několikrát moře. Baví mě to, ale není to můj top sport. Stabilní parťák by se hodil. Uvažuji o certifikaci na sucháč + nákup. Potápím se single lahví. Tak uvidíme :).

Kolo, plavání, fitness, ping pong?

Ahoj hledam partaka na plavani klidne i s ditetem. Poruba nejlepe. Dcera ma 7 let.

Blíží se jaro, vodácká sezóna a mě chytl splín, že jsem už dlouho nebyl na vodě. Party se rozpadly, ale dostal jsem nápad. Znova bych rád vyrazil na vodu (zase jsem si přečetl Proč bychom se netopili). Co začít s výlety na české (a třeba i jiné) řeky. Nechce se nějaká vodačka, se stejným steskem po vodě pod přídí a pádlu v ruce, přidat ? Dva vodáci už mohou být základ party. Vodačka cca 40+, třeba i trochu hezká a kdyby měla kromě vody ráda i saunu, lyže a nebo horské kolo, bylo by to výborné.

Zdravím všechny slečny, které by rády v tomhle počasí zašly na bazén a našly si parťáka na plavání. Parťáka, který si občas vezme i ploutve ;-) V tomhle počasí hold toho asi není moc co dělat a ideální protáhnutí ve vodě není určitě na škodu ;-) Takže pokud se najde nějaká, která by chtěla svou nudu zahnat lehčím sportem, tak budu velice rád. Nebráním se i chvilkovému posezení u kávy, či něčeho jiného ;-) Těším se na odpovědiZavřít