Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Plavání a voda : Sport

Hledám někoho kdo rád v létě k vodě, jezdím do Kolína zaplavat a pak do vířivky, pak mužem na kafe. Kamarádka je nemocná a mě to chybí a samotnou nebaví. Jsem štíhlé postavy 55let,

někdo štíhlej do 35 let, co by rád zašel na nudu?

Na víkendy 29. a 30. července a 19. a 20. srpna 2017 hledám jedince do 35 let, kteří by měli chuť s pádlem v ruce splout některé jihočeské řeky - konkrétní tok bychom dohodli pár dní předem podle aktuálních průtoků (Lužnice z Tábora, Otava, v nouzi Vltava). Nejsem žádný trénovaný jedinec, ovšem když už do lodě usednu, chci pádlo používat a ne každé dvě hodiny stavět u hospody, takže poprosím, aby se hlásili jen ti, kteří to vidí podobně.

Parťačku na plavání v tričku ;-) Neváhej se ozvat!

Ahoj, hledam kamaradku / partacku na sport: plavani, kolobezka, behani, fitko, stolni tenis. Staci neco z toho. :-) Anebo muzeme zkusit i jine sporty, napr. squash ci badminton.

Začátkem září se vydávám s přáteli na jachtě na Jadran, na jeden týden. Hledám tímto mladší námořnici – cca. 44r., která má smysl pro romantiku, miluje slanou vodu a slunce a vitr v plachtách.

Hledám bezva kamarádku která postrádá dobrého parťáka k vodě a nebo do sauny. Jsem muž sportovní postavy 39/193/114. Na věku a postavě nezáleží. Těším se.

Často chodím plavat na Hostivařskou přehradu, většinou večer. Taky rád delší pěší túry, vodáctví, vůbec plavání v přírodě a později běžky. Někdo aspoň na některou aktivitu? Nejlíp také s rozhledem (aby bylo o čem mluvit) a nadhledem (pro pohodu). Někdy mohu i ve všední dny. V odpovědi prosím napište něco o sobě (já mám nějaké údaje na svém profilu na Rande). Můžeme též vyměnit fotky.

Kdo si chce vyzkouset zaklady jachtingu s malou plachetnici na Slapech?

Venku krásně - vyrazil bych ještě teď odpoledne nebo večer (sobota 24.6.) někam k vodě,,, pak třeba na večeři a dál se uvidí. Hledám symp. "holku" cca 30-50. Žádnou nafoukanou "modelínu" - normální ženskou (pár kilo navíc nevadí). Já symp. VŠ/50/180/90, Praha. Foto mailem samozřejmostí.