Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Plavání a voda : Sport

Ahoj. Prida se nekdo na plavani na Sutku? Vsedni den cca kolem 17 h nebo vikend...

Najde se zde sympatický nezadaný jachtař s vlastní lodí?

Není tady někdo, kdo by se, stejně jako já, chtěl naučit pořádně ovládat kánoi? Myšleno rekreačně. Nějaké zkušenosti jsou, už jsem jel 2x Vltavu. Do zimy se dá ještě leccos stihnout a po zimě tu máme jaro!

Hledám kamarádku na společné návštěvy městských lázní, bazénu, aquaparků, na vodní radovánky, rekreační plavání, sdílení atrakcí a případně i wellness, saunování.

Jsem člověk sportovně laděný, nekuřák, který se plavání a i jiným sportovním aktivitám věnuje poměrně pravidelně. Pokud by zde byla žena, která má rovněž ráda vodu a plavání a měla by chuť strávit čas ve dvou aktivně, tak budu rád za její vzkaz.

Rád najdu pohodovou kamarádku na společné aktivity - bazén, sauna, příp. fitness a pod. Těším se, Michal

Nějaká slečna nebo žena spolu dnes na nudapláž k jezeru? Mohu vyzvednout autem. Praha a blízké okolí.Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na PLAVÁNÍ v (ideálně bohumínském) BAZÉNu (případně také Badminton, Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Ahoj hledám parťáka, který by se mnou chodil plavat a naučil mě kraul, nejlépe triatlonista :-) Šutka, Hloubětín..

Parťačku na plavání v tričku :-) Neváhej a ozvi se!