Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Plavání a voda : Sport

Hledám háčka na vodu pro letní sezónu.

Nudista 39 let hledá bezva nudistku pro společné zájmy. Na postavě a věku vůbec nezáleží.

Venku krásně - vyrazil bych ještě teď odpoledne nebo večer (sobota 24.6.) někam k vodě,,, pak třeba na večeři a dál se uvidí. Hledám symp. "holku" cca 30-50. Žádnou nafoukanou "modelínu" - normální ženskou (pár kilo navíc nevadí). Já symp. VŠ/50/180/90, Praha. Foto mailem samozřejmostí.

Občas bych rád popovídal s nějakou kouzelnou a hezkou mladou slečnou. Ideálně zábavnou, upovídanou. Nejlépe z okolí Kladna. Zajít na nákup, na pivko, zaplavat si, nebo třeba jen chvíli posedět. Chci jen přijít na jiné myšlenky. Naprosto nezávazně.

Nudista 39 let hledá bezva nudistku pro společné návšťěvy pískoven.

Hledám usměvavou naturistku na společné plavání....

Ahoj, hledám dámskou společnost k letním koupačkám v blízkém i širokém okolí prahy. Auto nemám, ale dokážu se dopravit téměř kamkoliv. :-) Martin 34 let.

Často chodím plavat na Hostivařskou přehradu, většinou večer. Taky rád delší pěší túry, vodáctví, vůbec plavání v přírodě a později běžky. Někdo aspoň na některou aktivitu? Nejlíp také s rozhledem (aby bylo o čem mluvit) a nadhledem (pro pohodu). Někdy mohu i ve všední dny. V odpovědi prosím napište něco o sobě (já mám nějaké údaje na svém profilu na Rande). Můžeme též vyměnit fotky.

Parťačku na plavání v tričku ;-) Neváhej se ozvat!

Parťáka/parťačku na plavání, běh, cvičení venku? Najdu? :)