Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Plavání a voda : Sport

Jsme 3 kanoe, 6 osob (dospělí i náctiletí) a hledáme další prima posádky na společné sjíždění řeky Ohře (Cheb-Perštejn) v období 1-15.8.2020.

Ahoj, minulý rok jsem se začal učit ovládat kánoi. Hledám kamaráda/kamarádku/kamarády, kteří by se mnou sjeli např. Sázavu. Všichni mí známí jsou v práci nebo hlídají děti :-)

Nejsem registrovaný otužilec, ale pravidelně jsem začal plavat ve studené vodě. Můžeme se vzájemně podpořit? Pokud jsi spolehlivý odolný jedinec jakéhokoli věku, muž nebo žena, prosím ozvi se. Jsem proti nezdravé rivalitě a machrování jeden nad druhého a proti zbytečnému riskování. Rád pro Tebe budu jezdit mým autem

Ahoj nejaká žena co by šla semnou k vodě koupačka opalovačka rybaření?Tovačovská jezera

Letní výlet k vodě? V plavkách/nahoře bez/já klidně i bez nich?

Hledám naturisticky založenou přítelkyni ke společnému užívání léta .Koupání a opalování.

Parťačku na plavání v tričku :-) Neváhej a ozvi se!Jedu s dcerkou o víkendu 26. 6. na Berounku. Od Dolanského mostu. Zatím jsme dvě rodiny a dvě lodi. Přidá se další loď?

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na PLAVÁNÍ v (ideálně bohumínském) BAZÉNu (případně také Badminton, Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Ahoj, Nechces si vyzkouset trenink sportovniho klubu dracich lodi? Schazime se kazde utery a ctvrtek v podvecer. Jezdime po Vltave jizne od Barandovskeho mostu.