Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Squash : Sport

MužSquash 48 let Praha

TOP  28.6.2020

Taky chceš vyzkoušet nejzdravější sport na světě bez ohledu na počasí? Popř. i další sporty....?? Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

MužSquash 38 let Cheb

TOP  27.6.2020

Někdo na squash pro pohyb a zábavu?

MužSquash 50 let Praha

TOP  16.6.2020

Hledám spoluhráčku na squash kdekoliv v Praze, po práci dle domluvy. Na věku nezáleží, chci si zapinkat, jsem středně pokročilý, ale žádná 1.liga, hraju jen rekreačně pro radost z pohybu, tak proto raději s holkama, chlapi do toho moc řežou :-)

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na SQUASH (případně také Badminton, Lyže-sjezdky, In-lajny, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

MužSquash 52 let Praha

TOP  14.5.2020

Ahoj, hledám chlapa na squash. Hraju vaše liga ale mi to ne stačí . Úroveň 4 liga. Mužů kdekoliv dorazit na game! Těším se seznámit . Ciao Jirka

MužSquash 33 let Praha

TOP  20.4.2020

Ahoj, pokud sem dojde slečna, která má ráda sport / třeba i nerada, ale ví, že musí :) / určitě se ozvi a domluvíme nějaké seance až to pustěj, bude to bezva. Já doufám sympaťák 194cm, štíhlejší postava, Budu se těšit.

ŽenaSquash 52 let Pardubice

TOP  26.2.2020

Sec a okoli...najde se někdo na kolo, squash a bazen?ŽenaSquash 45 let Praha

TOP  25.1.2020

Ahoj. Hledám partnera/ku na squash - pravidelně každy týden večer od 19h nebo od 20h, praha 9 nebo 8, 7, 3. Chci hrát právidelne, bez výmluv :) hraju pro zábavu, rekreačně, kondičně. Ambiciózních hráčů prosím se neobtěžovat s odpovědi. Chci jen jiný pohyb pro změnu. ( Pravidelně beham a chodím do gymu)

Zdravím vsechny příznivce sportu, hledám lidi na squash, kolo, kajak (ráda bych se naučila), paddle(jezdím), běh, i do hor, kam bych chtěla v létě. Jsem docela sportovní, vydržím, neknouram, jedu. Zkusim ráda jiné sporty, ozvěte se. O rande se nejedná. Děkuji za odpovědi, Iva