Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Squash : Sport

MužSquash 47 let Praha

TOP  16.9.2019

Taky chceš vyzkoušet nejzdravější sport bez ohledu na počasí? Popř. i další jako běh, kolo, plavání, turistika, cestování-moře hory.... Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

MužSquash 47 let Praha

TOP  13.9.2019

Hledám spoluhráče na squash, popř i další sporty: běh, kolo, plavání, beach, turistika, cestování-moře hory.... Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

Postrádám sparingpartnera/ku na občasný squash. Hraji tak nějak přiměřeně, ale žádný bod nedám zadarmo :-)

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na SQUASH (případně také Badminton, Lyže-sjezdky, In-lajny, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Jsem ženatý bi sub 37/180/87/16 který hledá kamaráda (nekuřáka) na squash nebo ricochet nejlépe z Mělníka, Litoměřic, Roudnice. Pujdeš si semnou pohrát? Ehm..zahrát ? ;-)

MužSquash 46 let Praha

TOP  16.8.2019

Hledám spoluhráče (mírně pokročilého) na squash do Squashpointu na Hájích. Čas bych měl většinou po 15 hod v týdnu. Chtěl bych opět chodit pravidelněji hrát.Hledám ženu z Karlových Varů a okolí na skvošík a pak třeba dobré pivko. Věk neřeším.

MužSquash 32 let Trutnov

TOP  10.7.2019

Chceš zkusit squash? Hledám sportovkyni, která si chce zkusit squash, a sport ji neni cizí

Hledám spoluhráče na squash (m/ž), dlouho jsem nehrála. Praha 5 a okolí, někde kde platí Multisportkarta. Všední dny od 18 nebo 18:30, víkendy a svátky od 10.