Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Strakonice

Ahoj jsem řídič kamionu trochu vorkoholik ale taky se rad bavím hledám přátelství později možná víc.

Kempování, fesťák, výlet? Jihočeský nebo Středočeský kraj.. prostě v okolí Blatné hledám holku, co se nudí jako já :-)

Z nedostatku příležitosti hledám touto cestou slušného muže, který neholduje alkoholu, ale společenskému životu se nevyhýbá.Mám ráda hudbu, divadlo, přírodu ani práce na zahrádce mi není cizí.Na podzim ráda houbařím.Nesnáším pokrytectví a lež.Podobné zájmy sbližují a setkání napoví.Léto je v plném proudu možná bychom ještě stihli nějakou procházku.Kdo hledá najde zatím jsem nenašla.

Ahoj, jmenuji se Petr a jsem jihočeský patriot s kladným vztahem ke sportu, hudbě a zvířatům. Jsem upřímný, podle přátel hodný a život si umím užívat plnými doušky. Chtěl bych poznat ženu, se kterou nebude žádný den všedním.

Hledám sympatickou pracující ženu k vážnému seznámení nejlépe bez závazku . Má rád přírodu většinou tam chodím běhat nebo se jen tak projít, kolo, turistika a rád jsi zajdu do sauny nebo na masáž. Bydlím na vesnici.

Prosím chtěla bych dodat, aby mi psaki lise blízkého okolí a to je strakonice drahomysl, láz, nekdd blízko určitě vážný vstah, jsem kuřácká ciganka milá hodná přátelská, upřímná, zajmi kolo plavani zpěv, lenošení nekdy film, horory akční, romantické, dramatické, . Jsem romantická, 32 let. Jsem jaká sem nejsem Barbie ale žena, co by sis měl vazit a především nelhat... Tesim seAhoj jsi tam nekde?? Máš odvahu se semnou seznámit, mela sem tu čest se poznat ale bohužel nedokázal se od poutat od sve přítelkyně, a takhle se to semnou koluje celí život a proto mám prostě smůlu. Nedokáži pochopit proč se lidi chtějí seznamit omotat si ji a pak pošle k šipku, proto hledám opravdu takoveho který hledá vážné seznámení, ano budu se rozvádět, ale. Jedno vim chci být šťastná. Jsem ciganka, sem slušná poradna spravedlivá, a férová holka. Upřímná. Ozvy se mi. Jsem radomysl kousek u

Ahky. Hledám touto cestou ženu, na nezávazný milenecký vztah nejlépe dlouhodobě. Diskrétnost a zdraví samozřejmě. Já 47. Ty 18 až 50 let. Najdu tě? Zn. Ochablý vztah. Budoucí komunikace a výměna fotek na email.

Holka, žena s touhou zkusit mladého muže ovládat, nařizovat, kontrolovat a dívat se ? :-) Ráda máš poslední slovo ? Špetka dominance je ti vlastní ? Nestyď se napsat prosím.