Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Tanec ... : Seznamka

Pro společný zájem o tanec hledám tanečního partnera na společenské tance. Jsem úplná začátečnice a touto cestou se pokouším někoho oslovit. Jsem 173 cm vysoká. Docházka by byla v taneční škole v Jablonci nad N. Osobní schůzka předem po domluvě.

S předstihem taneční sezóny, hledám zde partnerku do tanečních na oprášení základních tanečních kroků a následně návštěvu nějaké tančírny nebo plesu?

Najde se partnerka na tančení argentinského tanga. Kurz v Praze mám zaplacen i pro partnerku. Absolvoval jsem kurz 1 a 2 v bailemos u Jana Chrostka v Praze 7. Půjdu s partnerkou i do začátečníků. Součastná partnerka již nechce tančit.Jsem vdovec-žádné komplikace.

Ahoj, hledám taneční partnerku na taneční večery (standard, latina, kapku salsy) nebo dle domluvy do nějakého kurzu. Může být klidně mladší, nebo stejně stará. Tančím už delší dobu. Méně zkušená tanečnice není problém. Jen je fajn se na nějakém tom tanečním večeru "stančit". Nějaké základy, figury atd. mohu doučit. Ideálně se později přihlásit i do kurzu, ať se člověk naučí (opráší) i něco nového.

Hledáme zájemce o historický tanec (renesance) - bez omezení věku.

Hledáme zájemce o historický tanec - bez omezení věku.

Hledám tanečního partnera nejlépe do kurzu do Benešova na latinskoamerické a standartní tance ve věku 30-40 let, výšky alespoň 180 cm, já 35 let a měřím 172 cm bez podpatků, jsem mírně pokročilá. Spěchá, kurzy se plní a v říjnu začínají.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Muž | 77 let
Praha

Hledám tanečního partnera na standardní tanec. Absolvovala jsem základní a pokračovací taneční.

Ahoj, rád bych se věnoval aktivně tanci. pouze tanci. Talent na tanec mám, ale dlouho jsem netancoval a tak bych rád začal od půlky října aktivně tancovat. Proto hledám touto cestou spřízněnou duši, co se tancem také odreaguje a přijde na nové inspirace. Rád bych se věnoval tancům: Salsa, bachata, zouk klidně i jiné tance. nemám vyhraněný taneční styl. tanečník má správně umět od každého aspon něco. proto je tanečník. :) a rád bych se jím stal :) budu se těšit . Foto a podobné detaily rád zašlu

Hledam tanečního partnera do podzimních pokračovacích kurzů pro dospělé v Olomouci. Tanec mě velmi baví a chci se v něm stále zdokonalovat. Najde se někdo, kdo je ta tom stejně a chybí mu taneční partnerka?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Muž | 77 let
Praha