Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Bývalá tanečnice (168cm) třídy M/St a B/Lat hledá partnera pro rekreační tancování. Taneční sál je zdarma k dispozici.

Hledám štíhlou taneční partnerku na salsu a bachatu. Můžeš být i nezkušená.

ŽenaDo tanečních|43 let|Olomouc|top 29.10.2017

Najde se nějaký muž, jehož velkým koníčkem je tanec? Hledám tanečního partnera, který by měl zájem začít se věnovat zejména salse. Věk nerozhoduje, jen chuť a nadšení pro tanec, kterému bych se chtěla věnovat dlouhodobě. Budu se těšit na odpověď.

Ahoj, hledám milou followerku na Swingové tance která se chce rychle zlepšovat a je ochotná tomu věnovat odpovídající čas.

Najde se slečna, která by se také ráda naučila alespoň základní tance, ale pro taneční jí chybí partner? Na tanec jsem dost prkno, tak asi to bude chtít trpělivost a boty s vystuženou špicí :-)

Vyhlašuji konkurz na taneční partnerku pro kurz argentinského tanga. Taky si můžeme zatancovat jiné tance - možnosti jsou široké - od standardu přes latinu po salsu a bachatu (případně kizombu). Přednost dávám ženě, která má kromě tance ráda přírodu (hlavně hory), sportuje, zpívá nebo hraje na hudební nástroj. Což ale není podmínkou. Těším se na tvou odpověď! :-)

Hledám tanečního partnera pro návštěvu tančíren, plesů a podobných akcí. Zima a plesová sezona se hlásí, tak proč sedět doma :-)

Ahoj, hledám partnerku na tanec. Měřím 185cm a jsem z Brna :-) .

ŽenaNa disco|18 let|Bruntál|top 25.10.2017

jí rada trcám a prám jo takže si představ německýho rusáka ty kouloušku s cigaretou v kapsách takze tak a a tak bys nevadila kdyz 11 ti bude

Jmenuji se Bohdana, je mi 39 let a 5 let tančím argentinské tango v roli follower (ženská role). Protože jsem tento tanec začala vyučovat, potřebuji se naučit i opačnou roli - leader (pánská role). Hledám proto taneční partnerku, která by se chtěla učit arg. tango u profesionálů, a nevadilo by ji trénovat se ženou. Jedná se o kurz v pražské škole tangonexion (trochu dražší, ale velmi kvalitní lektoři), 10 lekcí, 90min, úterý 18:30 od listopadu. Jsem sportovní postavy 160cm/55kg.