Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Tanec ... : České Budějovice

Ahoj, ráda bych chodila na základy společenského tance, hledá partnera, který by mě v kurzu doprovodil.
Ahoj, hledám příjemného, zábavného, inteligentního tanečníka na ples JU 15.2. Momentálně jsem sama, což mě trápí jen v plesové sezoně. Není třeba profesionální tanečník, já už jsem také zapomněla některé kroky. Ale můžeme se sejít i dřív na jiném plese a vyzkoušet, jak nám to půjde. Těším se.
Přeji pěkný den.Nejsem člověk který by uměl vypisovat romány a tak se budu snažit o nějaký srozumitelný inzerát.Hledám prozatím partnerku kterou by bavil společenský tanec a bavilo by jí jezdit na plesy a bály.Tancuji už nějaký pátek a není a ni tak podstatné jestli bude mít partnerka vytancovanou třídu,ale spíše o to jestli bude mít chuť se něco naučit a také jak na tom bude s kondicí.Samozřejmě rád bych pokud by to později mohlo přerůst i v něco víc.Budu se tedy těšit na odpovědi.Dan
Nějaký šikovný tanečník přiměřeného věku by se našel? Ráda bych si zatančila s někým, kdo umí vést partnerku. Třeba na plese? 51,mladšího vzhledu.
Šla bych tančit zase zkusit a oživit společenské a latinsko-americké tance. Přidá se někdo? Třeba i do kurzu nebo jen tak, kde se dají vyzkoušet a zopakovat. Zn. pro radost z tance (žena 51,mladšího vzhledu)
72.l muž by se rád seznamil se ženou přiměřeného věku k cestovani divadlu atd z Č Budějovic.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Muž | 27 let
Praha