Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Tanec ... : Seznamka : Olomouc

Ozve se bývalý tanečník ST + LA, co nechce sedět doma na zadku, co ještě umí rozpohybovat tělo a nezapomněl jakou radost tanec přináší? Můžeme se přihlásit na pokročilejší kurz nebo si jen tak zatrénovat. Sezóna se blíží, není špatné občas vyrazit na bál mezi lidi. Doma nikoho nepotkáš! :-) PS. Jsem singl, ale nehledám vztah, děkuji :-)

Hledám tanečního partnera na salsu, bachatu, popřípadě kizombu a zouk. V salse a bachatě bych se chtěla zdokonalit, zouk a kizombu naučit. NajdU?

Ahoj, blíží se nám pomali taneční sezóna, je tu nějaký mladý muž od cc 40 - 45 let který by chtěl chodit do tanečních pro dospělé. Ráda bych využila možnosti velkoměsta.

ŽenaNa disco 38 let Olomouc

TOP  25.9.2019

Ráda bych našla partačku, se kterou bysme zašly občas zatančit v Olomouci na diskotéku.

Hledam tanečního partnera do podzimních pokračovacích kurzů pro dospělé v Olomouci. Tanec mě velmi baví a chci se v něm stále zdokonalovat. Najde se někdo, kdo je ta tom stejně a chybí mu taneční partnerka?

Hledám partnera na tanec. Věk: 30 Výška: 172 cm Postava: tak akorát. Budu ráda, když se ozveš :)

Ahoj hledám aktivní taneční patnerku 30-40 let. Která už má něco v tanci naběháno a ráda by se protančila latinou, standartními tanci i tou klasikou na tančírnách - salsa, bachata, zouk, ...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Muž | 77 let
Praha