Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Tanec ... : Seznamka

Hledám zde kamarádku na hudebni akce, si zatančit, pobavit.

Hledám taneční partnerku na standardní a latinskoamerické tance. Pro účast na pokročilejších tanečních kurzech v Brně nebo blízkém okolí a k návštěvě tančíren.

Od září bych chtě zkusit po delší době nějaký taneční kurz (pravděpodobně salsa). Takže pokud by tu byla nějaká milá nepříliš vysoká a nepříliš zkušená tanečnice, nechť se ozve. V případě, že bys chtěla vzít také kamarádku, měl bych společníka i pro ni a dokonce bez striktních výškových omezení:) Nabízí a očekávám sympatickou inteligentní společnost a také velkou trpělivost:)

Ahoj, chtěla bych se naucit toto leto salsu, ve Stromovce mají treba 14.7. zas vecer, kdy se to nejdribmv ucej a pak je tancirna...jsem pro kazdou legraci a neofiko se naucit tancovat bez tech saticek a veci kolem mě moc pritahuji.Užít si večer, treba i seznamit, ale hlavne zkusit, jestli se budu chytat.Moc se tesim.Lucka

Hledám veselou slečnu jako doprovod do tančíren...tancuju 10T a začínám se salsou :-)

Dvě kámošky hledají fajn kluky (i holky) na společné párty po Praze :) Aby se to léto pořádně užiloAhoj, hledám pohodového tanečního partnera na výuku salsy a bachaty, a na návštěvy tančíren. V salse jsem mírně pokročilá, s bachatou začínám.

Zdravím dámy, hledám taneční partnerku pro hobby tancování. STT, Latina i party tance (zouk, salsa, bachata). Základy mám a rád bych se trochu posunul. Těším se na vaše reakce? :-)

Hledám tanečního partnera na standart, latinu, salsu nabo bachatu do pokročilých tanečních pro dospělé. Výška 165 cm. Tanec mě velmi baví a chtěla bych se v něm zdokonalit.