Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : Seznamka

Je libo techno párty? Jsi holka a nemáš s kým jí? Sama se bojíš? Chceš jít s někým, kdo nedovolí, aby se ti něco stalo, a se kterým se budeš cítit bezpečně a o to více si akci užiješ? Třeba čekám právě na tebe.

Zdravím, chtěl bych zde najít nějakou slečnu, ženu která by byla ochotná naučit mě základní tance jako polka či válčík a pak i třeba víc. Chtěl bych to jako překvapení pro přítelkyni. Na vyrovnání se domluvíme. Najde se nějaká ochotná prosím? :)

> Hledám pohybově nadanou slečnu na tančení. > Rád bych si procvičil základní tance jako je Valčík, Polka aj. Naštěstí se učím rychle a někdy jsem nečekaně šikovný :-) > Trénovat můžeme třeba v tělocvičně / zrcadlovém sálu (obojí je zdarma) na kolejích VŠB. Nebo třeba na bále, nestydím se. > Kdy, jak často a dlouho v prvé řadě dle tvých plánů. Budu vděčný i za půl hodiny za měsíc. > Platím úsměvem a dávám dýška. Jsem štíhlý, 180cm vysoký.

ŽenaNa ples 27 let Trutnov

TOP  16.1.2019

Ahoj, sháním partaka na ples, bude legrace..:) v sobotu 19.1.2019 Vlčice u Trutnova

Hledám tanečního partnera na standart a latinu, popřípadě argentinské tango a bachatu. Je mi 20 let a mám za sebou základní a pokračovací taneční kurzy latiny i standartu.

Hledám taneční partnerku do kurzu tance pro mírně pokročilé. Pokud Tě také baví společenský tanec, určitě se ozvi.

MužNa ples 22 let Náchod

TOP  2.12.2018

Hledám partnerku, holku na plesy v okolí Náchoda :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha

Nějaká slečna co by šla na základní taneční v Týnci nad Sázavou? :-)

Ahoj, hledám taneční partnerku na občasné tancování pro radost. Jsem pohodový kluk a v tanci každou chybu svádím na sebe :D 7 let tancuju tak nějak hobby všechny tance.Standart latina + zouk, bachata kizomba apod.... 24 let 173cm sportovní postava. kdyžtak písni na FB Michal Lerch uvodka jak tancuju

Ahoj :) chci se naučit základy společenských tanců dřív, než bude mít sestra maturiťák. Těsně před začátkem semestru mi ale odpadl partner, tak teď hledám buďto někoho, kdo si usmyslí, že to (mě) zvládne sám, nebo aspoň kdo mi doporučí, kam ještě má smysl se hlásit. Doporučuji neočekávat jakoukoli návaznost v podobě vztahu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha