Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : Seznamka

Od září bych chtě zkusit po delší době nějaký taneční kurz (pravděpodobně salsa). Takže pokud by tu byla nějaká milá nepříliš vysoká a nepříliš zkušená tanečnice, nechť se ozve. V případě, že bys chtěla vzít také kamarádku, měl bych společníka i pro ni a dokonce bez striktních výškových omezení:) Nabízí a očekávám sympatickou inteligentní společnost a také velkou trpělivost:)

Hledám veselou slečnu jako doprovod do tančíren...tancuju 10T a začínám se salsou :-)

Dvě kámošky hledají fajn kluky (i holky) na společné párty po Praze :) Aby se to léto pořádně užilo

ahoj, nenarazila bych tu na fajn osobu/kamarádku? Co ráda vyrazí za zábavou, koncerty, festivaly, letní divadlo..někdo akční a společenský. Poslední tři roky jsem žila v zahraničí, tak se společ. vazby trochu zpřetrhaly..Na věku nezáleží, jsem kamarádská, chytrá rozumím si skoro s každým :))

Ahoj, hledám taneční partnerku na standardní a latinskoamerické tance. Chci se to naučit lépe. Absolvoval jsem základní a opakovaně pokračovací taneční. Zatím nemám vytančenou žádnou třídu, ale v budoucnu bych chtěl zkusit tancovat víc. Navíc profesně často moderuju plesy, tak příležitostí tančit mám moc, chtělo by to i umět :-)

Zdravím, jmenuji se Monika a pocházím z Prahy. Ráda bych touto cestou našla tanečního partnera na latinsko-americké tance. Ideálně pokročilejší ale začátečník s chutí do tance může být. Dříve jsem tančila a chci se k tomu zas vrátit a soutěžit. Měřím bez podpatků 158 cm. Těším se na případné zájemce :-).Ahoj, chytl mne dost tanec, učit se nové variace, k tomu se zlepšovat. Hledám partnerku do tanečních. Začátkem března rád bych šel do mírně/pokročilý kurz tance, kamarádku už bohužel z časových možností nemůže. FM, OVA a okolí?

Ahoj, hledám někoho na ples. Pobavit se a zatančit si. Jsem vysoký a štíhlý, žádný taneční velmistr, ale něco si pamatuju :) . Kroky můžu i doučit na místě. Hlavně někoho inteligentního, prosím. Pěkný den, Ivo