Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Tanec ... : Seznamka

Někdo na salsu s teoretickou možností i na víc? Já 185cm, vyšší level skoro nutný. :-)

Hledám tanečního partnera na neděli 6.10. kdy bude velká tančírna odpoledne - Forum Karlín. Foto podmínkou.

Hledám partneka (nad 175cm) do pokračovaček, začátek v říjnu, KC-Arkády Pankrác - Hesova škola.

V tanečních jsem to nějak flákala a teď bych si to chtěla vynahradit. 180cm 80 kg 50l. Šlapání na nohy mi nevadí, hlavně když bude rytmus v těle a smysl pro humor.

Hledám tanečního partnera na výuku salsy a bachaty. A na návštěvy tančíren. Salsu tančím 2 roky, v bachatě jsem začátečník. Najdu parťáka kterého baví tanec stejně jako mě?

Hledám tanečního partnera na výuku salsy, bachaty a na návštěvy tančíren. Salsu se učím tančit 2 roky, v bachatě jsem začátečník. Najdu parťáka kterého bude bavit tanec stejně jako mě?

Hledám (VŠ/190/100/50) partnerku pro Milongu/argentinské tango . jsem začátečník a nadšenec..Na letní tančírny salsy a bachaty postrádám nezadanou tanečnici.

Hledám taneční partnerku na standart i latinu, nejméně C, vyšší kategorie mě nevadí, preferuji standart. Do 170 cm. Jestlipak najdu senior II v okolí Most, Louny, Chomutov, Teplice, snad i Litoměřice.