Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Tanec ... : Seznamka

Nešla byste si zatančit, třeba na Barču, kde jsou i jiné pořady.

Uvítal bych štíhlejší taneční partnerku tak asi do 165 cm. Tančím Standart i Latinu. Pokusy Argentinské tango. Může být od Náchoda až po Prahu. Všude se tančí. Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Nymburk i Praha. Třeba i začátečnice která má opravdovou chuť se něco naučit a tanci se věnovat.

Ráda bych poznala společenského muže, který by měl zájem si zajít občas zatančit, pak i v plesové sezóně navštívit některý ples??budu se těšit D.

Já chci tančit zimou i létem, protančit bez starostí celým širým světem

MužNa ples 66 let Náchod

TOP  23.2.2020

Existuje některá štíhlejší, tak do 168 cm které nemá s kým vyrazit na ples. Třeba školní ples v Hronově dne 29.2.2020. Na věku nezáleží. Odrostlejší, když ji neschvatí pořádné jive, mladší, ta zas mne neschvátí. Spíš naopak. Pokud zvládne waltz, či donce čaču, jen výhoda. Odovozem nedisponuji.

Hledám tanečního partnera na STT a LAT.Někoho, kdo se chce učit tančit od základů. Jsem v "nejlepším věku" a sháním partnera opravdu jen na tanec :-) Více do mailu.