Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do tanečních : Tanec ...

ŽenaDo tanečních|58 let|Praha|top 13.12.2018
Do pokračovaček pro dospělé hledám tanečního partnera 58+ nad 182cm, pro kterého je tanec také velkým potěšením. Já temp. štíhlá 58+ tmavovl. nekuř. 175cm bez podpatků. Event. i jiné tancování (klub, tančírna apod.) Najdu? G.
Hledám tanečního partnera do tanečních v Neratovicích i do tanečního klubu v centru Prahy. Jsem vdaná 35+.
Ahoj,hledám partnera do tanečních 2019.
Ahoj, rád bych touto cestou našel taneční partnerku na rok 2019.
Hledám tanečního partnera na výuku salsy, případně na občasnou návštěvu tančírny salsy, bacháty. Já tančím salsu rok, ale můžeš být i začátečník. Lenka
Nějaká slečna co by šla na základní taneční v Týnci nad Sázavou? :-)
pro svou krásnou, mladou (16), štíhlou a vysokou (185cm) neteř, hledám partnera k tancování - taneční, plesy apod.
Hledáme tanečnice a tanečníky, kteří by se v Praze chtěli učit české lidové tance, páry i jednotlivce. Znalosti českých lidových tanců nejsou nutné! Hlavní je chuť zpívat a tancovat:-) Waltz a čaču umí kdekdo, české lidové tance jen někdo ... přitom je tančili naši předkové! Nejsou to tance jednoduché nebo dokonce hloupé! (jak se někdy mezi lidmi říká ...) Jsou to krásné, rozmanité i náročné tance:-) V případě zájmu pište.
Hledám taneční partnerku do pokračovacích tanečních - standard a latina. Já nekuřák, 183 cm, před 30 lety o 30 kg méně a C ve standardu, tak snad dáme alespoň základy (nebo můžeme zopakovat i ty) :-) Čas pouze v týdnu pozdě odpoledne nebo večer. Nemusí být ÚL, jsem mobilní a mohu dojet do 50 km.
Hledám tanečního partnera věku 22-38 let na sportovní taneční klub nebo do tančírny,jsem z Ostravy.