Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do tanečních : Tanec ...

Hledám taneční partnerku do pokračovacích tanečních - standard a latina. Já nekuřák, 183 cm, před 30 lety o 30 kg méně a C ve standardu, tak snad dáme alespoň základy (nebo můžeme zopakovat i ty) :-) Čas pouze v týdnu pozdě odpoledne nebo večer. Nemusí být ÚL, jsem mobilní a mohu dojet do 50 km.
Poď so mnou na country tanečný víkend do Luhačovíc. Úplne nezáväzne. Základy country tancovania potrebné.
Hledám tanečního partnera věku 22-38 let na sportovní taneční klub nebo do tančírny,jsem z Ostravy.
Hledám partnerku, která by spolu se mnou chtěla pronikat do tajů Salsy a Bachaty.
ŽenaDo tanečních|46 let|Brno|top 3.10.2018
Hledám tanečního partnera na americké country tance (čtverylky, line dance, párové tance. Nic náročného, srozumitelná a jednoduchá výuka p. Ivana Bartůňka i pro úplné začátečníky. Tančíme každý čtvrtek od 19.30 - 21h v Brně. Budu se těšit:-)
Hledám tanečního partnera na podzimní kurz argentinského tango, mírné pokročily nebo začátečník, rada opráším techniku i základy tance, netančila půlroku? Můj bývaly partner z pracovních důvodu už se mnou chodit nemůže. Vhodný kurz vybereme spolu. Také, pokud budete mít zájem, můžeme chodit na večírky kantry tance, není to speciální kurzy, je to spis amatéry, jsem chodila tam dva roky a je to fajn lidi a hezky odpočinek.
Ahoj! Hledam radostnou holku do 30ti let, ktera se chce naucit Argentinske Tango. Máš-li touhu po životě a po kráse v něm, napiš... Kurzy zacinaji koncem září.
Hledám partnera na salsu , 52.160 cm.zčátečník Jana
Hledám parťáka do tanečních, preferuji Praha 3, 9, asi od září... Skutečně se jedná pouze o taneční, moc mne to baví, myslím, že mi to i celkem jde, ale raději bych začala opakováním základního kurzu, jak společenské, tak latinu... Je to aktivita, kde je zkrátka potřeba dvou.. nemám žádné zvláštní požadavky, snad jen výška....já měřím 169 + podpatky.. tak sami vyhodnoťte, zda si sedneme/zatančíme...