Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do tanečních : Tanec ... : Praha

Ahoj, ráda bych našla tanečního partnera...kurz pro začátečníky a pokud by nám to šlo, pak snad i pokračovat...

Hledám partnerku do základního kurzu tanečních. Pokud jsi úplná začátečnice, nevadí, jsem na tom stejně. Důležitá je chuť a vzájemná podpora. Kurzy začínají na přelomu září /říjen, vyhovuje mě neděle. Budu se těšit.

Vypisuji výběrové řízení na tanečního partnera pro začátečníky do taneční školy Astra na standardní tance jako je polka, nebo blues a postupně se na ně naváže dalšími tanci např.: waltz, cha-cha, rumba.Tréninky probíhají 1x týdně, začínají v říjnu a veškeré informace jsou uvedeny na webových stránkách taneční školy. Pokud by se navíc našel někdo, kdo už nějaké zkušenosti má, budu nadšená a ráda se nechám vést. Je mi 46 let, 168 cm vysoká, štíhlá. Budu se těšit na odpovědi.

Hledám (VŠ/190/100/50) partnerku pro Milongu/argentinské tango . jsem začátečník a nadšenec..

Do pokračovaček pro dospělé hledám tanečního partnera 58+ nad 182cm, pro kterého je tanec také velkým potěšením. Já temp. štíhlá 58+ tmavovl. nekuř. 175cm bez podpatků. Event. i jiné tancování (klub, tančírna apod.) Najdu? G.

Nešel by nějaký chlápek od září do tanečního kurzu společenských tanců 1x za týden? Zápis je v polovině června.

Ahoj, Hledam partnerku pro kurz bachaty 2.lvlAhoj, hledá zde nějaká slečna partnera na začátečnický kurz salsy? Před nějakou dobou jsem absolvoval dva kurzy, ale jsem teď bez partnerky a klidně bych si to zopakoval od začátku. Je mi 37 let.