Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Ahoj,hledam tanecnika na kurz salsy do LaMacumba baru v Praze na Andelu na sobotni 3.6. kurz salsy od 12ti do 16ti hodin,najde se nekdo fajn? Pripadne by sla misto soboty i nedele 4.6.,cas stejny.:)

Ahoj, tanec jen tak pro zábavu?

Hledám tanečního partnera, se kterým bych mohla tančit pro radost a dále se zdokonalovat v tanečních kurzech a zábavách. V tanci jsem mírně pokročilá. Jsem z Prahy, měřím 174 cm a vážím 65 kg, jsem pohodová , pohledná, mám ráda zahradu a turistiku - pěší i cyklo. Dana..

Hledáme muže i ženy bez omezení věku na tancování historických tanců - období renesance.Tancujeme 10min.od Anděla. Není třeba umět tančit... Je to jednoduché. Máme i kostýmy.

Do pokračovaček pro dospělé hledám tanečního partnera 58+ nad 182cm, pro kterého je tanec také velkým potěšením. Já temp. štíhlá 56+ tmavovl. nekuř. 175cm bez podpatků. Event. i jiné tancování (klub, tančírna apod.) Najdu? G.

Ahoj. Hledam tanecniho partnera, ktery ma ochotu ucit svoji partnerku :) tanci se venuji od dectvi, ale nemela jsem z sanci si zatancovat salsu, bachatu ... s partnerem.

Rad si zatancuješ pri peknej pesničke aj pri Šlágrový muzike.

Výkonný NAS QNAP

Miluji tanec a chci se v něm zdokonalit. Najde se někdo, kdo mi v tom pomůže a doučí to, co ještě neumím?

Ráda si zajdu zatančit se šikovným tanečníkem salsu nebo společenské tance. Petra 165cm

Hledám štíhlého a pohledného muže, který miluje tanec a chtěl by se mu aktivně věnovat. Věk od 30 do 50 let.