Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Ahoj zoukeři! Od ledna se stěhuju z Brna do Prahy a ráda bych tam pokračovala v tancování. Proto touto cestou sháním partnera na zouk, příp. tipy kde a kdy lze v Praze zouk tančit. Lokality blízko Průhonic by byly ideální. Budu se na Vás těšit a děkuji za odpovědi :-)

Hledáme tanečníka na country tance, tak se ozvi!

Hledám dobrého tanečníka na předsilvestrovský taneční večer, který se uskuteční v pátek 29.12. v Eurocentru v Jablonci nad Nisou. Večer krásných melodií, hraje se valčík, čača, jive, waltz a jiné klasické tance. Najdeme se?

Hledám pohledného a štíhlého muže ve věku od 32 do 52 let, který miluje tanec a chtěl by se mu aktivně věnovat.

Jde mi opravdu pouze o tanec a milou společnost vyššího a opravdu vzdělaného muže kolem šedesáti let. Vím, že jsem náročná, ale požaduji to, co sama mohu nabídnout.

Jsem nejlepsi tanecnik disco

Hledám vazny vztah pritele 43.let stihla 166.vysoka klatovacka

Hledám tanečního partnera na 10 tanců. Já mám C LAT i STT. Měřím asi 160 cm. Těším se na odpověď.

Hledám vysokého dlouhána alespoň 190 cm pro tanec všeho druhu. Tanec mám jako umění i jako sport, mám radost, když se naučím něco nového ale raduju se i z toho, kdyžs partnerem v pohodě souzníme s hudbou a máme z toho radost. Na soutěžení úplně nejsem ale možná by to šlo? A všeho druhu pro mě znamená fakt v podstatě jakýkoliv tanec, nejlépe s hudbouy Jen už nechci zase trčet v mírně pokročilých tanečnîch...

Do pokračovaček pro dospělé hledám tanečního partnera 58+ nad 182cm, pro kterého je tanec také velkým potěšením. Já temp. štíhlá 57+ tmavovl. nekuř. 175cm bez podpatků. Event. i jiné tancování (klub, tančírna apod.) Najdu? G.