Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám opravdu vysokého chlapa na tanec - oldies, ples atd. V Brně

Ahoj, jsem studentka, je mi 21 let a hledám tanečního partnera v Brně nebo okolí na standard a latinu. Tanec je pro mě především zábava, ale chtěla bych se mu věnovat více do hloubky. Ráda bych zkusila tančit v klubu - hobby, nebo kategorie E, D. Mám za sebou speciálky a pár soustředění. Mám ráda tančírny a plesy. Chtěla bych najít partnera, který miluje tanec a chtěl by ho posunout zase o něco dál a celou cestu si užít s úsměvem na rtech. Budu se těšit. :)

Hledám vysokého tanečního partnera 35 - 45 let se smyslem pro humor.

Ahoj, ráda tančím a nemám s kým. Najde se někdo kdo je na tom podobně. Plesová sezona je tu, nebo taneční kurz. Prostě se domluvíme.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám pohledného a štíhlého muže, kterého baví tanec a hudba...

Hledám příjemného muže na tanec - standart. oldies, ples...46/167/75...bruneta..Brno

Do pokračovaček pro dospělé hledám tanečního partnera 58+ nad 182cm, pro kterého je tanec také velkým potěšením. Já temp. štíhlá 58+ tmavovl. nekuř. 175cm bez podpatků. Event. i jiné tancování (klub, tančírna apod.) Najdu? G.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha

Ráda bych se začala věnovat tanci. Hledám tímto partnera. Pro začátek taneční pro dospělé pokud by to šlo, tak třeba i do budoucna intenzivnější tréninky.

Ahojda, najdu tanečního partnera na argentinské tango, popř. salsu? Já blond 170 / tak akorát :-)

Dobrý den/Ahoj, nehledám životního partnera, ale v Trutnově chodím na lekce argentinského tanga, kde je více žen než mužů (překvapivě :) Takže hledáme další (prozatím?) taneční partnery. Pokud Vás případně tanec láká, je to skvělá příležitost, jak si rozšířit okruh přátel/přítelkyň a kdo ví - třeba i najít spřízněnou duši... V případě zájmu napíšu víc, pokud ne - přeju hodně štěstí! :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha