Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám tanečního partnera na kubánskou salsu na občasné navštěvování salsoték, nejsem totiž z Prahy. Akceptuji pouze taneční nabídky, na jiné dotazy neodpovídám.
Hledam partnera do tanecnich kurzu, na moznost tance swing nebo klasicky tanec, dle moznosti, se odreagovat a zalezi, co spolu zvladnem. Je mi 40/176. Dekuji moc, za pripadne odpovedi.Prosim foto. Dekuji moc.
Hledám partnera na společenský tanec. Společné tančení 1-2x týdně. Plesy, tančírny, semináře ev. soukromé tréninky s trenérem. Jsem 175 cm vysoká (podpatky 3 cm).
Hledám tanečního partnera na společenský tanec - plesy, tančírny, taneční pro dospělé, ... Jsem 160 cm vysoká. Ani přijet do Prahy není problém
Hledám ambiciozního tanečního partnera do pokračovacích tanečních v Praze. Vzhledem k tomu, že měřím jen 150 cm, jsem mladšího vzhledu, tak hledám mladšího tanečního partnera kolem 170 cm, max do 45 let, nekuřáka. Chodila jsem 2x do základních a 1x do pokračovacích tanečních, v ladies už budu od října ve třetí úrovni ze čtyř a výhledově chci absolvovat i párové speciálky a mastersky. Měl bys mít tedy čas i na tančírny. Případně bych měla zájem i o salsu a zook.
Najde se taneční partner z Brna od září 2018? Budu se těšit.:-)
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl tančit salsu nebo bachatu ve Zlíně od září 2018 kurz pro začátečníky. Je mi 53 , měřím 164 a očekávám radost z tance. Mobil
Tanečníci vymřeli?Kde jsi?
Hledám chlapa, který má chuť do argentinského tanga. Chlapa, který neodpoví proto, že si aktuálně aktivně hledá partnerku, ale proto, že má o tento tanec zájem. Chlapa, který už třeba má trochu tanga za sebou a případně by mu nevadilo jít i na pár individuálních lekcí, aby se radost z milong mohla dostavit co nejdříve. Jsem 170cm, tak akorát, milá, se smyslem pro humor, vš. Díky, Anna.
Ahoj hledám partnera do country taneční skupiny. Treninky čtvrtek od 18-20 hodin ZŠ Laudova 1025 Řepy. Martina