Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám partaka na tanec,nejraději argentinské tango, jsem dřevo,ale trpělivost a dobra nálada mi nechybí.

Ahoj ahoj! Dlouhonožka 189cm hledá parťáka na salsu nebo lindy hop. Pravděpodobně bych se nenechala dlouho přemlouvat i na jiné tance, ale preferuji tyto :)) Piš, vyzkoušíme, uvidíme...

Hledám partnera na tanec.Na věku nezáleží.

Hledám štíhleho a pohledného sympaťáka, který miluje tanec.

Hledám partnera do tanečních pro začátečníky...kurz již běží...můj "taneční" partner si zlomil nohu. Nebráním se i dalším sportům, jen bych si teď ráda zatančila se zájmem pokračovat dál. Praha 6.

Hledám prima tanečního parťáka na latinu - salsa (umím), bachata (učím se), zouk + kizomba (v plánu). Pokud si sednem, tak bych ráda aspoň jednou týdně šla tancovat, momentálně v Praze.

Tanečníka kol.40let na plesovou sezonu 2017/18,případně tančírny i taneční pro dospělé. Jsem drobná dlouhovláska 160/55.Fotografii pošlu mailem:)

Ráda zajdu na tanec jen tak pro zábavu. Najdu?

Hledám touto cestou kamaráda, který by měl chuť se mnou absolvovat kurz tanečních pro dospělé. Splním si tím svůj dávný sen. Jestli si mohu vybrat... štíhlé a vyšší postavy. Jsem středoškolačka, štíhlé postavy, 55 let.

Ráda bych do nadcházející sezony našla partnera do tanečních kurzů v Kladně. Tančím ráda, cit pro hudbu mám, něco málo i umím, nohy nepošlapu :) Měřím 166cm, jsem plnoštíhlé postavy (spíš plno, než štíhlé). Tak pokud to nevadí a taky tančíš rád, ozvi se :)