Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledám partnera : Tanec ...

Ahoj, hledám tanečního partnera na bachatu, salsu, kizombu a zouk. Je mi 20 let.

Hledám partnera na country tance. Začátečnice ;-) Nad 55 let a 175 cm Díky za odpověď. Hledám:mužeKategorie:

Hledám pohledného a štíhlého muže, kterého baví tanec a hudba....

Hledám vytrvalého tanečního partnera na speciálky od ledna 2020 v Taneční škole Hes, a to partnera kolem 170 cm do 45 let. Do ledna se můžeme setkávat v tančírně, než půjdeme do třetí úrovně tanečních. V současné době budu navštěvovat ladies latino i standard pro pokročilé. Kromě toho se věnuji salse, bachatě a zouku. Chtěla bych se naučit i kizombu. V budoucnu bych měla zájem o taneční soutěže. Pokud jsem Tě oslovila, neváhej mi napsat.

Hledám partnera na Argentinské tango Jihlava, na věku nezáleží já měřím 156cm, na příští týden v úterý od 18.30-19.30.Ja jsem začátečník

Ahoj, hledám tanečního partnera do TK Rokaso Uherské Hradiště. Třída: TPV, ale klidně bych se chtěla zlepšovat a časem klidně i nějaká ta okolní soutěž. Je mi 17 let, výška 160 bez podpatků, štíhlé postavy. Taneční průprava: od mala jsem tančila a po dobu ZŠ jsem dělala balet. Prošla jsem základní i pokračovací taneční kurzy a začala jsem chodit do tanečního klubu. Bylo by dobré mít alespoň trochu průpravu na LAT i STT.Muži, kteří tančíte, hledám tanečního partnera pro taneční kurzy, případně jiné taneční společenské akce.

Hledám tanečního partnera do speciálek ( i tančírny).

Dobry den, vyhlasuji pátraní po muzi, ktery rad tanci a chtel by se mnou navštevovať tanecni kurz pro priateľské pary. Tanec je neco prekrasneho. Který z vas to ma stejne?