Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám tanečního partnera do podzimního kurzu Argentinského tanga, možná latinské tance nebo klasiku. To bych nechala na osobní domluvě :) Jsem chodím na taneční už 3 roky, ale ted me moc libí večírky Argentinského tanga :)) rada Tam půjdu s tebou :)) štíhlá,168 cm vysoká.

Hledám odvážlivce, který by měl chuť zkusit argentinské tango. Budu se těšit.

Ještě by jsem já 175/70 blíženkyně moc ráda protančila střevíčky.Najde se zde vyšší muž který je společenský,rád se baví.a těší ho přítomnost hezké ženy.Jen s fotem přeci jen budeme si hodně blízko.

Hezký den všem, je mi 51 let, mám za sebou lady kurz latino, ale raději bych našla štíhlého vysokého tanečního partnera a pokračovala v páru. Měřím 166 cm a vážím 55 kg. Mé foto vidíte a přivítám ho i od partnera, abychom otestovali vzájemné sympatie. Zajímala by mne i salsa, merenqua, bachata... atd., třeba i klasika. Chtěla bych se tanci v budoucnu více věnovat. Mějte se, smějte se.

Ahoj hledám partnera do country taneční skupiny. Treninky čtvrtek od 18-20 hodin ZŠ Laudova 1025 Řepy. Martina

Ahoj kluci, Hledám společníka na country bály ?? E.

Toužím se naučit tango!Chci se naučit tango!!.Jsem k tomu jako stvorena:).Hledám muže,který umí tango,popřípadě chodit společně na soukromé lekce.Nikdy jsem do žadného kurzu nechodila.Ja 177/59kg,34let.

Hledám partnera na country tance.

Tak teď vážně, hledám taneční partnerku. Co kdyby tu byla holka co se chce učit. Představa chci se naučit standart, swing a latino. V přístích deseti letech, toho chci hodně od tancovat. Martin

Hledám partnera na krátké predtanceni(nacvicena sestava)na soukromou akci ,někoho,kdo ma zkušenosti ,budu se těšit ,Dagmar :)