Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ... : Olomouc

Do pokračovacího kurzu pro dospělé hledám tanečního partnera, pro kterého je tanec také potěšením. Možný i kurz salsy nebo bachaty. Jsem nekuř.164cm. Najdu?
Štíhlá nekuřačka hledá muže 58 - ... na společný tanec - na ples, na zábavu...
Ahoj muži z Olomouce a okolí. Jsme dvě 41/162 a 48/175. Baví nás výlety, kultura a taky si občas zatancovat. Neprotančíme střevíčky za večer, rády i posedíme u dobrého vínka i v příjemné společnosti. Nehledáme tu vážný vztah, věříme na osud, ale třeba tu potkáme dva kamarády od 40 do 60, kteří rádi trochu trsají, plesají a baví se a po Novém roce by sem tam pro změnu uvítali doprovod. Zaslání fotek na výměnu a seznamovací schůzce se nebráníme, naopak. Jestli tam jste, ozvěte se, pánové.
Hledám parťáka do jarních tanečních v Olomouci.Jedná se o ST nebo i LT. Mohli bychom třeba zkusit i salsu, bachatu nebo swing. Tanec mne moc baví, však chybí mi taneční partner. Zkusíme to spolu?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha