Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Trutnov

MužVážně 35 let Trutnov

TOP  13.7.2020

Hledám optimistickou holku, na kterou se budu moct spolehnout. Takovou, co má ráda přírodu, hory, skály, takovou co se nebojí noci ve spacáku a sport pro ni není sprosté slovo. Ale třeba i takovou, co ráda občas relaxuje s hezkou knížkou nebo třeba skleničkou vína ... prostě prima holku do pohody i nepohody. Ideálně nekuřačka do 35 let. Co hledám, to i nabízím :-)

MužVážně 58 let Trutnov

TOP  11.7.2020

Mám rád výlety všeho druhu (příroda, hory, kultura, památky, kolo, lyže, moře, …., občas i lenošení). Občas si zapálím dýmku.

MužVážně 35 let Trutnov

TOP  10.7.2020

Ahojda :-) Najdu tě? Hledám touto cestou milou, hodnou, věrnou holku, ženu. Jsem pracující, hodný, milý, věrný. 1 Dítě není překážkou i já mám 3 letou dcerku :-) Vše je o vzájemných sympatiích a o tom jaký si vytvoříme vztah. Těším se na odpovědi. :-)

Klasika ?? Tak teda "chlapek se s myslem pro humor, aspon mi to rikaji ostatni" Bez deti a bez zavazku, ale rad se postaram i o tvoje??

báječnej muž hledá báječnou ženu .. najdu tě?

Hledám ženskou, která by jela třeba na výlet do kina. Má ráda sexík, udělala si se mnou pěkný večer a užívala si života...žijem jenom jednou...fota mám v profilu...

Hledám ženskou, která by jela třeba na výlet do kina. Udělala si se mnou pěkný večer a užívala si života. Žijem jenom jednou...fota mám v profilu...Ahoj, najde se tu žena k vážnému seznámení?

ŽenaVážně 67 let Trutnov

TOP  3.7.2020

Sympatická černovláska hledá Tvé pohlazení , najdu Té .

MužVážně 41 let Trutnov

TOP  30.6.2020

Hledám hodnou a milou holku, co ocení muže který je slušný, spolehlivý a věrný...Vážím si lidí, kteří vědí co chtějí...lidí kteří vědí, co by jako lidé měli chtít! Chceme-li zvýšit své šance, musíme nejprve poctivě pracovat na svém vlastním díle, bez ohledu na to, co nám přinášejí ostatní..Za pouhý odlesk průsvitného pozlátka, nemůžeme dostat víc, než jen pouhý odlesk věcí, jenž jsou z podstaty povrchní..Rád poznám holku která to má v hlavě i v srdci srovnané a dovede se těšit i z maličkostí.:-)