Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Seznamka Ústí nad Labem

Nejnovější inzeráty - Ústí nad Labem

Jsem zdravá, osamělá žena narozena ve znamení , , RAK, , a 11.7. mi bude 77 let. Ráda se seznámím s mužem který je sám jako Já. S mužem nad 70 let který bydlí v Ústí nad Labem nebo blízkém okolí.

Hledám ženu mezi 36 a 46 na výšce nezáleží s postavou akorát . Která si najde čas na pracovitého nekuřáka a nealkoholika. Kolo , výlet , tanec není problém, děti nevadí čas ukáže co bude dál.

Hledání a budování vážného vztahu už jsem vzdal, takže teď hledám opravdu dobrou kamarádku na popovídání, posezení u dobrého vínka a... Najde se zde taková?

Odvážnou, vzdělanou a útlobokou. Jednu!

Ahojky, nic nechci tajit, jsem pořád papírově ženatý, nezdílím společnou domácnost již sedum měsíců, je mi 48let, 180cm, 70kg, bydlím na své chatičce, jetam krásně, jen ta samota, pracuji mimo republiku většinou jezdím na víkend, prosím zodpovím veškeré dotazy, Eduard.

Knihy
Příroda
Výlety
Cestování

Zkusme se setkat..., jen tak můžeme cosi změnit....Baculka by ráda poznala muže, který ví, co chce. Muže na vážný vztah s vyhlídkou společného žití. Nejsem ve věku, kdy bych se chtěla scházet pouze o víkendech. Chci žít s pocitem, že se ráno neprobudím sama a že mám ve svém muži oporu a on ve mně. Tak snad to vyjde...

Hezký den ;-) rád bych našel obyčejnou ženu na seznámení která se také cítí být sama a chtěla by samotu změnit ;-) nabízím věrnost upřímnost lásku vzájemné porozumění a totéž očekávám ;-) nehledám krásu bohatství ale společnou cestu životem v dobrém i zlém ;-) pokud žiješ v Ústí nad Labem je ti mezi 28-38 lety hledáš to samé napiš a pojďme to spolu změnit ;-)

Starej a hnusnej chlápek hledá ženu podobného stylu, hysterku a stíhačku jednom. Pojď, zničíme si život společně.