Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

JNHSTEELJsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, flirt, kamaráda, sex
Město:Klatovy
Rok narození:1976 (43 let)
Výška:178 cm
Znamení
Vzdělání:vysokoškolské
Stav:ženatý/vdaná
Postava:tak akorát
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:22.4.2019 19:20

Inzeráty uživatele

Muž 178/99/42 z Klatov v sexu ujetý v životě hodný , něžný , mazlivý , citlivý . Hledám ujetou sestřičku v sexu na hraní a v životě na posezení pokec , poslech hudby , popíjení , mám rád šampus , víno , tvrdé . Čím budeš ujetější a hubenější , tím více tě budu chtít , miluji líbání bot a nohou , líbí se mi holky v holinkách i na jehlách , jsem hravý tip . Vzrušuje mě PVC , guma , latex , lak , silonky , likra atd. je toho mnoho co se mi líbí . Neváhej se ozvat a začít si užívat života na plno .

MužVážně 43 let Klatovy

TOP  12.1.2019

Jsem z Klatov 178/99/42 , hodný , něžný , mazlivý , citlivý , v sexu dost ujetý , domácí kutil . Hledám si partnerku které by vyhovovala má sexualita , jinak by jsme stejně spolu nebili šťastní a časem by jsme se rozešli . Ber to tak , že čím bude ujetější tím nám spolu bude lépe i v běžném životě . Jsem fakt hodný chlap , tak se mě nemusíš nijak bát .

MužVážně 43 let Klatovy

TOP  10.12.2018

Hledám v životě hodnou , mazlivou , citlivou a v sexu ujetou holku . Jsem z Klatov 178/99/42 i když papírově ženatý , tak již mnoho let sám . Líbí se mi hubené dlouhovlasé blond holky , ale barva vlasů není podmínkou .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha
Žena | 38 let
Praha
Žena | 51 let
Benešov
Žena | 32 let
Ústí nad Labem