Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

misha777Jsem:žena
Hledám:muže
Mám zájem o:vážný vztah,
Město:Jablonec nad Nisou
Rok narození:1993 (26 let)
Výška:170 cm
Znamení
Vzdělání:středoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:pár kilo navíc
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:20.3.2019 17:46

Inzeráty uživatele

Ahoj, já jsem Míša je mi skoro 26let takhle nějak se tu zkouším seznámit ty mezi 20-36lety. Nekoukáš jen na vzhled, zajímá tě to co je uvnitř, no tak co prostě zajít do kina, nebo někam posedět a popovídat si, poznat se. To už tady není nikdo, kdo se chce normálně seznámit, to tu každej hned myslí jen na sex? Já jsem asi divná, že mi tohle nepřijde normální, sexem se žádný vztah nezačíná. Prosím spíše z okolí Jablonce, Liberce... Ahoj, s nadějí na odpověd..

Ahoj, já jsem Míša je mi skoro 26let takhle nějak se tu zkouším seznámit ty mezi 20-36lety Nekoukáš jen na vzhled, zajímá tě to co je uvnitř, no tak co prostě zajít do kina, nebo někam posedět a popovídat si, poznat se.To už tady není nikdo, kdo se chce normálně seznámit, to každej hned myslí jen na sex?Jsem asi divná, že mi tohle nepřijde normální, sexenm se žádný vztah nezačíná.Okolí Jablonce, Liberce... Ahoj, s nadeji na odpověd..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Česká Třebová
Žena | 56 let
Brno
Žena | 49 let
Praha
Žena | 21 let
České Budějovice