Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

plavkyJsem:muž
Město:Hranice
Rok narození:1983 (36 let)
Výška:183 cm
Vzdělání:vysokoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:štíhlá
Kouří:příležitostně
Pije alkohol:příležitostně
:16.6.2019 17:13

Inzeráty uživatele

ahoj hledám fajn kluka odkudkoli z Moravy, je jedno opravdu odkud jsi, je tězke najit nekoho... max do 30 let, bez vousu, ne holohlavého, měl by jsi byt štíhlý, pojd se libat, análek do mne do tebe, ...mám rád slipové plavky, muzem jezdit k vode se opalovat, hrát si ve vodě i pod vodou, mám i člun, tak ozvi se..třeba i k moři..???.v odpovedi napiš neco o Tobě+foto

ahoj hledám fajn kluka odkudkoli z Moravy, je jedno opravdu odkud jsi, je tězke najit nekoho... max do 30 let, bez vousu, ne holohlavého, měl by jsi byt štíhlý, pojd se libat, análek do mne do tebe, ...mám rád slipové plavky, muzem jezdit k vode se opalovat, hrát si ve vodě i pod vodou, mám i člun, tak ozvi se..třeba i k moři..???.v odpovedi napiš neco o Tobě+foto..

ahoj hledám fajn kluka odkudkoli z Moravy, je jedno opravdu odkud jsi, je tězke najit nekoho... max do 30 let, bez vousu, ne holohlavého, měl by jsi byt štíhlý, pojd se libat, análek do mne do tebe, prostor mám....mám rád slipové plavky, muzem i na bazén jezdit se potápět., a kdyý bude venku hezky tak k vode se opalovat, mám i člun, tak ozvi se...v odpovedi napiš neco o Tobě+foto..

ahoj hledám fajn kluka odkudkoli z Moravy, je jedno opravdu odkud jsi, je tězke najit nekoho... max do 30 let, bez vousu, ne holohlavého, měl by jsi byt štíhlý, pojd se libat, análek do mne do tebe, prostor mám....mám rád slipové plavky, muzem i na bazén jezdit se potápět., a kdyý bude venku hezky tak k vode se opalovat, mám i člun, tak ozvi se..více foto v profilu .v odpovedi napiš neco o Tobě+foto..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 43 let
Praha
Žena | 48 let
Opava
Žena | 46 let
Praha