Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

bystrovockoJsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, sex
Město:Praha
Rok narození:1976 (43 let)
Výška:180 cm
ZnameníStřelec
Vzdělání:středoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:tak akorát
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:20.1.2019 20:56

Inzeráty uživatele

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Jak by Soul ožil sportovními hrami, životadárný sextet smyčcový rozčeří hladinu DNA mi. Samozřejmě též i Tobě, pojďme náruživě spolu voSoul Soběslavit, hrátkami s láskou se nejen bavit, vzdělávat, partnerství pole neorané obdělávat. Zdraví má maličkost, zvaná Bystrovočko, nebo-li koukám jinak než standardně baj vočko. Svobodný, bezdětný, praprastrejda, zbytek už si povíme mimo tyto seznamkové vlny.
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Slovenky jsou mi odjakživa velice sympatické, zřejmě i proto, že mám v Bratislavě příbuzné. Včera večer jsem z koupelny letmo světmo slyšel útržky jakési televizní detektivky, slovenský vyšetřovatel v Čechách a do toho nějaké slovenské děvče. A dnes nad ránem mi tak přistála myšlenka: což takhle seznámit se se Slovenkou, žijící v Čechách, v Praze nebo někde poblíž v okolí? Tedy, háži tímto onu pomyslnou udičku přání. O mně: 41 let, svobodný, nevidomý, bezdětný. Mějte krásné dny.
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Jsem tu pro ženskou bytost, která temperamentem svým působí na negativitu všeho druhu jak hutní pece spalující dým. Hup a už v ní mám perfektní zalíbení, milimetr po milimetru každou část toho krásného zlíbám a ráno co ráno sní blaženě snídám (láskou slastně zmírám). Oči mám svým způsobem zaváté, nevidomý tedy jsem, na svět proto koukám jaksi jinak (širokoúhlým pe...normálně prostě). 40 let, svobodný, když vlastní děti mít nebudem, svět se určitě nezboří.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Frýdek-Místek
Žena | 47 let
Ostrava
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 45 let
Kladno
Žena | 49 let
Praha
Muž | 33 let
Hodonín
Muž | 46 let
Praha
Muž | 39 let
Praha
Muž | 31 let
Praha
Muž | 29 let
Hranice
Muž | 39 let
Brno-venkov