Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

nyankaJsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, flirt, sex
Město:Hranice
Rok narození:1998 (21 let)
Výška:177 cm
Znamení
Vzdělání:středoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:štíhlá
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:17.3.2019 16:33

Inzeráty uživatele

Ahoj :) Touhle cestou hledám někoho fajn na pokec či zajít ven. Jsem student vysoké školy, chytrý, vtipný a milovnik koček :3 Je mi 21 a bydlím 30 minut vlakem od Olomouce. Mezi mé záliby patří volejbal, ping-pong a procháky venku. Pokud jsem tě zaujal nebo bys chtěla vědět víc, stačí napsat ;)

Ahoj :) Touhle cestou hledám někoho fajn na pokec či zajít ven. Jsem student vysoké školy, chytrý, vtipný a milovnik koček :3 Je mi 21 a dojíždím denně do Ostravy. Mezi mé záliby patří volejbal, ping-pong a procháky venku. Pokud jsem tě zaujal nebo bys chtěla vědět víc, stačí napsat ;)

Ahoj :) Touhle cestou hledám někoho fajn na pokec či zajít ven. Jsem student vysoké školy, chytrý, vtipný a milovnik koček :3 Je mi 21 a bydlím 30 minut od Ostravy kde denně dojíždím. Mezi mé záliby patří volejbal, ping-pong a procháky venku. Pokud jsem tě zaujal nebo bys chtěla vědět víc, stačí napsat ;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha
Žena | 42 let
Praha
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 46 let
Rakovník